- دسته‌بندی نشده

پروژه‌ی بعدی بلوپوینت گیمز برداشتی متفاوت از یک بازی خواهد بود

پروژه‌ی بعدی بلوپوینت گیمز برداشتی متفاوت از یک بازی خواهد بود

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Shadow of the Colossus که نام استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) را در صنعت بازی‌های ویدئویی مطرح کرد، یکی از بهترین عناوین کنسول پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود. اما پروژه‌ی بعدی این توسعه‌ دهنده‌ی آمریکایی چه چیزی خواهد بود؟ در طی رویداد GDC 2019، مدیر فنی بلوپوینت گیمز در مورد بازی بعدی استودیو توضیحاتی را ارائه داد.

به گفته‌ی آقای پیتر دالتون (Peter Dalton)، پروژه‌ی جدید آن‌ها «برداشتی متفاوت» از یک بازی خواهد بود.

ما Shadow of Colossus را به عنوان یک ریمستر به شمار نمی‌آوریم؛ به خاطر پیچیدگی پروژه، ما آن را یک بازسازی می‌دانیم. و با حرکت به سمت پروژه‌ی بعدی خود، ما اسم آن را یک برداشت متفاوت می‌گذاریم؛ چراکه این فراتر از چیزی است که فکر می‌کردیم می‌توانیم با Shadow of the Colossus انجام دهیم.

توضیحات آقای دالتون کاملاً با صحبت‌های پیشین این استودیو مطابقت دارد. بلوپوینت گیمز پیش‌تر اعلام کرده بود که پروژه بعدی آن‌ها بسیار بزرگتر خواهد بود. با این‌که در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد پروژه‌ی مذکور به اشتراک گذاشته نشده است، اما بسیاری از افراد معتقدند که این توسعه دهنده در حال بازسازی عنوان Demon’s Souls برای پلی‌استیشن ۴ است. البته باید در نظر داشته باشید که بلوپوینت گیمز یک استودیوی مستقل محسوب می‌شود؛ پس ممکن است که بلوپوینت دیگر با شرکت سونی همکاری نکند.

نظر شما چیست؟ ما می‌دانیم که این استودیو در حال استخدام افراد با استعداد برای طراحی زره و سلاح است. اما این موضوع واقعاً به ما کمکی نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *