- دسته‌بندی نشده

ویدئوی جدید Days Gone به معرفی تمامی قابلیت‌های موجود در بازی پرداخته است

ویدئوی جدید Days Gone به معرفی تمامی قابلیت‌های موجود در بازی پرداخته است

تیم سازنده‌ی بازی Days Gone در گذشته به صراحت اعلام کرده بودند که توجه بسیار ویژه‌ای به بخش داستانی این عنوان خواهند داشت. با این حال به نظر می‌رسد استودیوی بند (Bend Studio) و شرکت سونی گیم‌پلی و دیگر بخش‌های بازی را فراموش نکرده‌اند. تنوع موجود در قابلیت‌ها و توانایی‌های شخصیت اصلی داستان به وضوح انرژی و زمان صرف شده در دیگر بخش‌های بازی را به شما نشان می‌دهد.

در جدیدترین ویدئوی بازی Days Gone که توسط یکی از کاربران یوتیوب با نام JorRaptor منتشر شده است، شاهد معرفی تمامی قابلیت‌های موجود در بازی هستیم. شما در گذشته با برخی از قابلیت‌ها مانند Focused Shot که به شما اجازه می‌دهد زمان را با هدف افزایش دقت شلیک آهسته کنید، آشنا شده بودید. از دیگر از قابلیت‌های نمایش داده شده در این ویدئو می‌توان به توانایی اشاره کرد که به شما اجازه می‌دهد دشمنان ضعیف‌تر را با پرتاب سنگ به سمت آن‌ها، کاملا گیج (Stun) کنید.

در بازی Days Gone در مجموع ۴۵ توانایی مختلف وجود دارد که در سه دسته‌ی Range، Melee و Survival قرار گرفته‌اند. این دسته‌بندی به شما اجازه می‌دهد براساس علاقه‌ و سبک بازی خود، دسته‌ی خاصی از مهارت‌ها را ارتقا دهید. قابلیت‌های موجود در هر گروه به ۵ سطون ۳تایی تقسیم شده است. برای دسترسی داشتن به قابلیت‌های هر سطون، شما باید تعداد مشخصی از قابلیت‌های آن گروه را فعال کرده باشید. برای مثال، اگر می‌خواهید به سطون پنجم و نهایی هر گروه دسترسی داشته باشید، باید حداقل ۸ قابلیت از ۱۵ قابلیت موجود در آن دسته‌ی خاص را فعال کنید.

بازی Days Gone در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۶ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این عنوان مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید. ویدئوی منتشر شده از قابلیت‌های موجود در بازی در ادامه‌ قرار گرفته است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *