- دسته‌بندی نشده

ویدئویی از مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌ی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شد

ویدئویی از مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌ی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شد

Hellblade: Senua’s Sacrifice را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی عرضه شده در نسل هشتم دانست. نه تنها داستان، گیم‌پلی یا صداگذاری، بلکه این بازی از نظر بصری نیز فوق العاده به نظر می‌رسد و می‌توان آن را یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم از نظر گرافیکی به شمار آورد. به تازگی تریلر جدیدی از Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شده است که به مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌ی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ این بازی اختصاص دارد.

نکته‌س تحسین برانگیز قدرت کنسول نینتندو سوییچ است و می‌توان گفت نسخه‌ی نینتندو سوییچ، از نظر گرافیکی بسیار قدرتمند به نظر می‌رسد. پورت بازی توسط استودیوی QLOC صورت گرفته و کیفیت بسیار خوبی دارد و به خصوص اگر بخواهیم این بازی را در قالب دو تصویر کنار یکدیگر با کنسول پلی‌استیشن ۴ مقایسه کنیم، می‌توان گفت که از نظر گرافیکی، Hellblade: Senua’s Sacrifice بهترین بازی عرضه شده برای کنسول نینتندو سوییچ به شمار می‌رود.

به تازگی تریلر جدیدی از بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice منتشر شده است که این تریلر به مقایسه‌ی گرافیکی این بازی میان دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ اختصاص دارد. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

Hellblade: Senua’s Sacrifice در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ (۱۱ آوریل ۲۰۱۹) برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *