- دسته‌بندی نشده

نظر توسعه دهنده‌ی Apex Legends درباره‌ی عرضه‌ی این عنوان بر نینتندو سوییچ

نظر توسعه دهنده‌ی Apex Legends درباره‌ی عرضه‌ی این عنوان بر نینتندو سوییچ

در طی چند سال اخیر همان طور که شاهد بودید، سبک بتل رویال افراد بسیاری را به خود جذب کرده است. عناوینی همچون Fortnite و PUBG همواره جزو بهترین‌های این سبک بودند ولی با عرضه‌ی عنوان Apex Legends، اوضاع کمی متفاوت شد.

با وجود دو عنوان Fortnite و PlayerUnknown’s Battlegrounds، طرفداران سبک بتل رویال هیچ گاه به ذهنشان هم خطور نمی‌کرد که عنوانی دیگر بتواند همچون دو بازی ذکر شده به موفقیت دست پیدا کند. اما عنوان بتل رویال استودیوی رسپاون (Respawn) تمامی معادلات را به هم ریخت و توانست در کم‌ترین زمان ممکن به موفقیتی چشمگیر برسد. درست در همان لحظه‌ای که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در وضعیت بحرانی‌ای قرار داشت، استودیوی رسپاون با توسعه‌ی عنوان Apex Legends و عرضه‌ی آن توانست باری دیگر یک نجات دهنده برای شرکت الکترونیک آرتس باشد.

Apex Legends با عرضه بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی توانست افراد و بازی‌بازان بسیاری را به سمت خود جذب کند. در این میان، کاربران نینتندو سوییچ با وجود عنوان Fortnite، درخواست‌های زیادی نسبت به عرضه‌ی عنوان Apex Legends بر روی کنسول نینتندو داشته‌اند. از آن جایی که عنوان Apex Legends جدیدترین ستاره‌ی درخشان سبک بتل رویال به حساب می‌آید، این طبیعی است که کاربران کنسول نینتندو سوییچ نیز بخواهند که این بازی را بر روی کنسول شخصی خود تجربه کنند. اما متاسفانه طبق صحبت‌های استودیوی سازنده‌ی Apex Legends، این اتفاق به زودی رخ نخواهد داد.

استودیوی رسپاون، امروز در مصاحبه‌ای بسیار عجیب شرکت کرد. روند اصلی این مصاحبه مبنی بر پاسخ سوالات طرفداران از سراسر جهان است که در توییتر به اشتراک گذاشته‌اند. در طول یک پرسش و پاسخ، دری مکوی (Drew McCoy)، یکی از اعضای اصلی تیم توسعه دهنده‌ی عنوان Apex Legends به سوالات طرفداران پاسخ می‌داد. در این حین مکوی به برخی درخواست‌ها برای عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Apex Legends بر خورد کرد.

مک کوی در جواب به درخواست‌های اخیر طرفداران نسبت به عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ پاسخ داد:

من هیچ قولی نمی‌توانم به طرفداران بدهم، چرا که تیم سازنده در حال انجام کارهای بسیار زیادی است. پس در این صورت فکر نکنم این اتفاق به زودی رخ بدهد.

با وجود نظرات آقای مک کوی، شاید بسیاری از کاربران نیتندو سوییچ نسبت به عرضه‌ی عنوان Apex Legends برای کنسول پرتابل نینتندو نا امید شده‌اند اما لازم به ذکر است رسپاون هیچ گاه عرضه‌ی این عنوان را بر روی کنسول نینتندو رد نکرده است؛ این اتفاق ممکن است مدت‌ها طول بکشد اما مطمعن باشید که ارزشش را خواهد داشت.

عنوان بتل رویال Apex Legends هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با دریافت این عنوان به صورت رایگان همراه با دوستان خود به یک رقابت هیجان انگیز با افراد زیادی از سراسر جهان دعوت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *