- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Mortal Kombat 11 از قفل امنیتی دنوو استفاده می‌کند

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Mortal Kombat 11 از قفل امنیتی دنوو استفاده می‌کند

اگرچه بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی از وجود قفل امنیتی دنوو (Denuvo) برروی بازی‌ها ناراضی هستند ولی این موضوع تاثیری بر تصمیم توسعه دهندگان برای استفاده از این نرم‌افزار نداشته است. براساس اطلاعات منتشر شده برروی پلتفرم استیم، بازی مبارزه‌ای و مورد انتظار Mortal Kombat 11 که در آینده‌ی نزدیک عرضه خواهد شد، یکی دیگر از عناوینی است که از این قفل بهره می‌برد.

طبیعی است که بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی از این موضوع ناراضی باشند ولی هنوز احتمال این موضوع وجود دارد که همانند بسیاری دیگر از توسعه دهندگان، استودیوی ندررلم (NetherRealm) نیز این قفل را مدتی پس از عرضه‌ی بازی به صورت کامل کنار بگذارد.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عناوین ساخته شده توسط استودیوی ندررلم در گذشته با مشکلات بسیاری روبه‌رو بودند ولی این استودیو این بار به هواداران اطمینان داده است که جدیدترین نسخه‌ی سری Mortal Kombat اشتباهات گذشته را تکرار نخواهد کرد. وظیفه‌ی پورت این بازی مبارزه‌ای به شرکت QLOC واگذار شده است. این شرکت در گذشته مسئولیت پورت دو بازی Mortal Kombat XL و Injustice 2 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را به عهده داشت که خوشبختانه نتیجه‌ی کار بسیار رضایت بخش بود.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی با عنوان سمفونی استخوان‌های شکسته را از طریق این لینک مطالعه کنید. استودیوی ندررلم به تازگی دو شخصیت جدید بازی یعنی Cetrion و Kollector را معرفی کرده است. دیگر اخبار مربوط به جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ندررلم را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *