- دسته‌بندی نشده

مسابقه با لاستیک پنچر | نقدها و نمرات بازی Dangerous Driving

مسابقه با لاستیک پنچر | نقدها و نمرات بازی Dangerous Driving

به تازگی نقدها و نمرات بازی Dangerous Driving منتشر شده‌اند که در ادامه به مرور دقیق آنان خواهیم پرداخت.

باید قبول کرد که در نسل هشتم، تعداد زیادی بازی مسابقه‌ای عالی را مشاهده نکردیم. بازی‌هایی همانند Forza Horizon 4 بودند که توانستند این سبک را زنده نگه دارند، ولی انتظار تعداد بیشتری بازی در این حد و اندازه از نسل هشتم داشتیم. بازی Dangerous Driving که توسط استودیوی تری فیلدز انترتینمنت (Three Fields Entertainment) ساخته شده است، قرار بود که به یکی از بزرگان این سبک تبدیل شود که متاسفانه با توجه به نقدها و نمرات مربوط به آن، متوجه شده‌ایم که در این رسالت ناکام مانده است. در قسمت زیر می‌توانید نمرات و توضیحات منتقدین در رابطه با این بازی را مشاهده کنید.

۹/۱۰ :PlayStation Country

این بازی یک دنباله‌ی معنوی عالی برای سری Burnout است که کاملا ارزش تجربه کردن دارد.

۸/۱۰ :PlayStation Universe

بازی Dangerous Driving با این که با توجه به بودجه‌ای که داشت، به عنوان دنباله‌ای برای سری Burnout خیلی شگفت‌انگیز ظاهر نشده است، ولی قطعا عناصر پایه‌ای این سبک را دارا است و تجربه‌ی رانندگی دیوانه‌وار را به شما ارائه می‌دهد. این بازی می‌تواند طرحی باشد از پروژه‌ی بزرگ بعدی استودیوی سازنده.

۷٫۵/۱۰ :God is a Geek

من نهایت لذت را از بازی Dangerous Driving بردم. سیستم کنترل خودرو‌ها عالی است، بخش‌ها و حالت‌های زیادی برای بازی طراحی شده است که ساعت‌ها شما را سرگرم خواهند کرد. از همه بهتر، صحنه‌ی مچاله شدن و از بین رفتن وسیله‌ی مسابقه‌تان است که بسیار جذاب طراحی شده.

۷٫۵/۱۰ :DualShockers

یک روح تازه در کالبد عناوین مسابقه‌ای نوستالژی دوران سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ با عرضه‌ی این بازی دمیده شده است.

۷/۱۰ :IGN

به عنوان یک طرفدار قدیمی این سری، واقعا خوشحال هستم که Dangerous Driving عرضه شد. این بازی یک مکمل عالی برای Danger Zone 2 است. در حقیقت، ین دو بازی در کنار یکدیگر می‌توانند Burnout 6 نام بگیرند. ولی بخش داستانی بی‌روح و کاهش میزان مفرح بودن بازی، ضربه‌ای بزرگ به آن زده است.

۷/۱۰ :Everyeye.it

اگر بخواهیم خلاصه صحبت کنیم، رانندگی خطرناک در Dangerous Driving لذت‌بخش طراحی شده است.

۶/۱۰ :Game Informer

بازی Dangerous Driving ایراداتی همانند گیرهایی درون تونل‌ها، کاهش سرعت بازی و اختلال در سیستم خراب شدن ماشینتان دارد، ولی هیچ یک از این موارد، دلیل اصلی ضعف این عنوان نیستند. در بازی‌های قبلی این استودیو، خراب شدن ماشین‌ها و منفجر شدن‌ آن‌ها، دلیلی محکم داشت که من به هیچ وجه نتوانستم دلیلی موجه در Dangerous Driving پیدا کنم.مسابقه‌های بازی به گاها به دلیل سرعت بالا زیبا هستند، ولی نه مسابقات و نه خراب شدن خودروها نمی‌توانند به درستی کار خود را انجام دهند.

۶/۱۰ :PlayStation LifeStyle

این بازی در کوتاه‌مدت می‌تواند جذاب باشد. تعداد گواهی کم خودروها می‌تواند قیمت پایین بازی را توجیه کند. بغیر از بخش رتبه‌بندی آنلاین، پس از به پایان رساندن بخش داستانی این بازی تقریبا دلیلی برای جذب دوباره‌ی مخاطب وجود ندارد.

۶/۱۰ :Push Square

این بازی یک تلاش عاقلانه و پرزحمت برای زنده کردن نام سری Burnout است. در حالی که این بازی تا حدودی موفق به انجام این کار می‌شود، ولی ایراداتی نیز دارد. مشکلات فنی و البته ایراداتی در بخش کنترل خودرو باعث می‌شود تا نتوان این بازی را جزو برترین‌های این سبک دانست. هرچند که مسابقات خشن، هیجان‌انگیز و پر از تصادفات پرجزئیات، می‌تواند هواداران قدیمی این سبک را به کلی راضی کند.

۵/۱۰ :GameSpot

این بازی کاملا حس یک مسابقه در سری Burnout را به بازی‌باز منتقل می‌کند، ولی کمبود جزئیات کم‌کم خود را به شما نشان می‌دهند و لذت بازی را از شما می‌گیرند. سخت‌گیرانه‌ترین نظر من در رابطه با این بازی، بی‌روح بودن آن است.

نمره‌ی متای نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴

نمره‌ی متای نسخه‌ی اکس‌باکس وان

نمره‌ی متای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی

بازی Dangerous Driving هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *