- دسته‌بندی نشده

لوگوی جدید صفحه‌ی استیم شرکت سگا به Yakuza Kiwami 2 اشاره دارد

لوگوی جدید صفحه‌ی استیم شرکت سگا به  Yakuza Kiwami 2 اشاره دارد

بازی Yakuza Kiwami 2 نسخه‌ی بازسازی شده‌ی یکی از موفق‌ترین عناوین سری Yakuza است که سال گذشته به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. با این حال، به نظر می‌رسد ممکن است شاهد انتشار این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در آینده‌ی نزدیک باشیم.

در کنار اضافه شدن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به لیست سازمان رده‌بندی ESRB، لوگوی صفحه‌ی استیم شرکت سگا (Sega) نیز به تصویر یکی از شخصیت‌های محبوب سری یعنی Goro Majima تغییر کرده است.

در لوگوی جدید شرکت سگا در پلتفرم استیم، شخصیت یاد شده یک چشم‌بند پوشیده است که به داستان این شخصیت در نسخه‌ی دوم سری اشاره دارد. با توجه به موارد یاد شده، به نظر می‌رسد باید منتظر رونمایی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 در آینده‌ی نزدیک باشیم.

بازی Yakuza Kiwami کم‌تر از دو ماه پیش برروی رایانه‌های شخصی منتشر و با بازخوردهای خوبی از سوی منتقدان و هواداران روبه‌رو شد. این عنوان در نهایت نمره‌ی قابل قبول ۷۷ را از منتقدین دریافت کرد.

نسخه‌ی دوم سری Yakuza یکی از بهترین روایت‌های داستان در بین عناوین سری را دارد. به طور حتم، هواداران و کاربران رایانه‌های شخصی از تجربه‌ی این بازی لذت خواهند برد. با این حال، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 هنوز به صورت رسمی از سوی شرکت سگا معرفی نشده است و باید تا رونمایی رسمی این بازی و مشخص شدن زمان انتشار آن منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *