- دسته‌بندی نشده

عنوان The Outer Worlds دارای سیستم کرفتینگ نخواهد بود

عنوان The Outer Worlds دارای سیستم کرفتینگ نخواهد بود

طبق گفته‌ی مسئول اصلی طراحی مراحل بازی The Outer Worlds، این عنوان از سیستم کرفتینگ بهره‌مند نخواهد بود.

اگر از طرفداران بازی The Outer Worlds که در سبک نقش آفرینی و توسط استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) در حال توسعه است باشید، احتمالا پیش خود می‌گویید که سیستم کرفتینگ باید برای این عنوان بسیار مهم و اساسی باشد. اما به تازگی آقای چارلز استیپلز (Charles Staples) در مصاحبه‌ای از عدم وجود چنین مکانیزمی در بازی خبر داده است. به گفته‌ی او وجود سیستم کرفتینگ به طور کلی با پیام اصلی این بازی (برندینگ شرکتی) در تضاد است چرا که بازی‌بازان در این عنوان باید تمام وسایل را خریداری کنند.

یکی از دلایلی که باعث شد تا از استفاده از سیستم کرفتینگ منصرف شویم، وجود برندینگ شرکتی در بازی بود. ما احساس کردیم که وجود این مکانیزم می‌تواند این توانایی را به بازی‌بازان دهد که وسایل مورد نیاز خود را خریداری نکنند و با دست خودشان آن‌ها را بسازند که به صورت کلی با هدف ما در این بازی در تضاد بود. اما هنوز هم قابلیت‌های شخصی‌سازی اسلحه‌ها و زره‌ها وجود خواهند داشت.

پیشتر در تریلری که حین رویداد PAX East 2019 پخش شده بود، دیده بودیم که ولخرجی کردن در عنوان The Outer Worlds از اهمیت بالایی برخوردار است. تبلیغات مختلف و متفاوتی در این عنوان وجود دارند که حتی اگر بازی‌باز در محیط بازی با آن‌ها برخورد نکند، شخصیت‌های فرعی آن تبلیغات را بازگو می‌کنند.

بازی The Outer Worlds در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان نیز در ابتدا به مدت یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود و سال بعد بر روی فروشگاه استیم منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *