- دسته‌بندی نشده

ظاهرا Ghost of Tsushima هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد

ظاهرا Ghost of Tsushima هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد

به نظر می‌رسد که روند ساخت بازی Ghost of Tsushima هنوز راه زیادی تا خط پایان دارد، چراکه این استودیو در حال جذب نویسنده برای خط داستانی این بازی است.

سونی بازی‌های بزرگی را برای آینده‌ی خود آماده کرده است. بعضی از آن‌ها تاریخ انتشار دقیقی دارند ولی برای مشخص شدن تاریخ انتشار بعضی دیگر باید منتظر بمانیم. بازی Days Gone در آینده‌ی نزدیک عرضه خواهد شد، ولی از طرفی دیگر عناوینی همچون Ghost of Tsushima ،The Last of Us – Part 2 و Death Stranding، هنوز دقیقا مشخص نشده است که چه زمانی عرضه خواهند شد.

در این میان ولی ما تریلری از گیم‌پلی بازی Ghost of Tsushima مشاهده کرده‌ایم. این مورد می‌توانست نوید دهنده‌ی آن باشد که بازی مذکور در یک سال و نیم آینده عرضه شود. ولی اکنون در لیستی که برای شغل‌های استودیوی سازنده‌ی این بازی درست شده است، ما عنوان «نویسنده» را نیز مشاهده می‌کنیم. طبق اظهارات منابع مختلف، هنوز قسمت‌های زیادی از داستان این بازی باید به رشته‌ی تحریر درآید. البته در کنار این شغل، ذکر شده است که این نویسنده باید قابل باشد تا کار خود را در زمان کم و فوری انجام دهد، پس شاید هنوز بتوان امیدوار بود که این بازی در سال جاری یا اوایل سال بعد عرضه شود. از دیگر مسئولیت‌های ذکر شده برای این نویسنده می‌توان به طراحی دیالوگ‌ها و خط داستانی برای مراحل اصلی و البته طراحی داستان ماموریت‌های جذاب برای یک بازی جهان‌آزاد اشاره کرد.

این طور که به نظر می‌رسد بازی Ghost of Tsushima هنوز جای کار زیادی دارد ولی استودیوی سازنده قصد دارد روند ساخت بازی را سرعت ببخشید. همچنین توسعه‌ی این بازی به نظر به سختی افتاده است چرا که در ادامه‌ی توضیحات این شغل، بیان شده است که نویسنده باید توانایی نوشتن، بازنویسی، حذف، اصلاح و تکرار متون قبلی را در شرایطی سخت و بحرانی داشته باشد. از طرفی دیگر می‌توان این احتمال را داد که شاید استودیوی سازنده تنها به دنبال نویسنده‌ای قهار است که تمام این توانایی‌ها را داشته و روند ساخت بازی چندان نیازی به این موارد نداشته باشد.

به هر حال، باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که استودیوی سازنده چه خبر جدیدی از تازه‌ترین ساخته‌شان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Ghost of Tsushima مشخص نشده است. این بازی در آینده به صورت انحصاری برای کنسول شرکت سونی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *