- دسته‌بندی نشده

شرکت نت‌ماربل بازی Tera Origin را معرفی کرد

شرکت نت‌ماربل بازی Tera Origin را معرفی کرد

شرکت نت‌ماربل (Netmarble) امروز از یک نسخه‌ی فرعی از بازی نقش‌آفرینی آنلاین Tera Online رونمایی کرده است. استودیوی سازنده اطلاعات زیادی از این بازی را منتشر نکرده است. تنها می‌دانیم که بازی Tera origin یک عنوان اکشن و نقش‌آفرینی خواهد بود که به شما اجازه می‌دهد « داستان دنیای Tera را از ابتدا تجربه کنید». انتشار نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند این بازی نیز تایید شده است.

شرکت نت‌ماربل پیش از این با انتشار یک تیزر بیان کرده بود که برروی یک پروژه‌ی جدید با عنوان Project T کار می‌کند. اگرچه بازی Tera origin به صورت رسمی معرفی شده ولی وب‌سایت مربوط به Project T هنوز به‌روز نشده است. تاریخ انتشار این بازی بخشی از اطلاعاتی است که هنوز منتشر نشده‌اند.

تیم سازنده بیان کرده است که بازی Tera origin یک روش متفاوت برای تجربه‌ی این سری برروی گوشی‌های هوشمند ارائه خواهد کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، تصاویر، گیم‌پلی و اطلاعات بیشتر از این عنوان به زودی با هواداران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بازی Tera Online اولین بار در سال ۲۰۱۱ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در کشور کره‌ی جنوبی و یک سال بعد به صورت جهانی عرضه شد. در ابتدای عرضه، برای تجربه‌ی بازی نیاز به خرید اشتراک ماهیانه داشتید ولی از سال ۲۰۱۳، بازی به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. اگرچه بازی Tera Online توسط موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۳ (Unreal Engine 3) ساخته شده است و گرافیکی ظاهرا قدیمی دارد ولی با این وجود، بیش از دو میلیون کاربر نسخه‌ی کنسولی بازی که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد را تجربه کردند. این بازی همچنان جزء عناوین رایگان محبوب در بین کاربران است و به‌روزرسان‌های جدیدی را از سوی تیم سازنده دریافت می‌کند.

شرکت نت‌ماربل اخیرا نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند بازی Tera Online را در کشور کره‌ی جنوبی منتشر کرده بود. باید منتظر ماند و دید جدیدترین ساخته‌ی این شرکت چه تفاوت‌هایی با این بازی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *