- دسته‌بندی نشده

شرکت دیپ سیلور به عنوان ناشر بازی Iron Harvest انتخاب شد

شرکت دیپ سیلور به عنوان ناشر بازی Iron Harvest انتخاب شد

زمان زیادی از آخرین اخبار منتشر شده از بازی استراتژی Iron Harvest می‌گذرد. با این حال، استودیوی کینگ آرت گیمز (King Art Games) امروز جزییات جالبی از برنامه‌های خود را با هواداران به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی این استودیو، شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) وظیفه‌ی انتشار این بازی را به عهده گرفته است.

به گفته‌ی استودیوی کینگ آرت گیمز، ناشران بسیار علاقه‌ی خود برای همکاری با این استودیو را ابراز کرده بودند که در نهایت شرکت دیپ سیلور به عنوان ناشر بازی Iron Harvest انتخاب شده است. اهمیت این قرارداد با شرکت دیپ سیلور این است که استودیوی سازنده کنترل کامل مراحل توسعه‌ی بازی را در اختیار خواهد داشت. در مقابل، شرکت دیپ سیلور دیگر بخش‌های مهم پروژه را مدیریت خواهد کرد.

بسیاری از هواداران از زمان معرفی بازی بارها اضافه شدن مادها و بخش Map Editor به بازی را از تیم سازنده درخواست کرده‌اند. اگرچه هیچ چیز هنوز قطعی نشده است ولی به گفته‌ی تیم سازنده، آن‌ها راهی برای اضافه کردن نقشه‌های مختلف به بازی اصلی پیدا کرده‌اند. البته کاربران باید موتور بازی‌سازی یونیتی (Unity) و یک نرم‌افزار کمکی را برای استفاده از این قابلیت برروی سیستم خود نصب کنند. طبیعی است که این روش تنها برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. البته تیم سازنده نقشه‌های پرطرفدار و با کیفیت را به صورت رسمی برای کنسول‌ها عرضه خواهد کرد.

در حال حاضر، بازی Iron Harvest برای عرضه در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. اطلاعات بیشتر از این بازی در آینده منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *