- دسته‌بندی نشده

شایعه: سرویس جدید مایکروسافت ترکیبی از بهترین امکانات سرویس‌های موجود است

شایعه: سرویس جدید مایکروسافت ترکیبی از بهترین امکانات سرویس‌های موجود است

براساس اخبار و شایعه‌های منتشر شده، شرکت مایکروسافت برروی یک سرویس جدید با نام ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت (Xbox Game Pass Ultimate) کار می‌کند. این سرویس جدید تلاش دارد تمامی ویژگی‌های خوب و پرطرفدار دو سرویس گیم پس و لایو گلد (Live Gold) را به صورت یک‌جا به کاربران عرضه کند.

منتشر کننده‌ی این خبر بیان کرده است که این سرویس با قیمت ماهیانه‌ی ۱۵ دلار یعنی ۵ دلار گران‌تر از سرویس‌های دیگر به بازار عرضه خواهد شد. این شخص تایید کرده است که افرادی که به عنوان Insider با شرکت مایکروسافت همکاری می‌کنند، این سرویس را تا زمان عرضه‌ی عمومی با قمیت ماهیانه‌ی تنها ۱ دلار دریافت خواهند کرد.

اگرچه این خبر تنها در حد یک شایعه است ولی شخص منتشر کننده‌ی آن یعنی H0x0d پیش از این نیز اطلاعات دقیقی از پروژه‌های شرکت مایکروسافت منتشر کرده بود. علاوه بر این، ویراستار ارشد وب‌سایت Petri.com یعنی برد سمز (Brad Sams) نیز این خبر را تایید کرده است.

شرکت مایکروسافت در گذشته نیز ترکیب‌های مختلفی از سرویس‌های مختلف خود را آزمایش کرده بود. برای مثال آن‌ها سرویسی با نام Xbox All Access که ترکیبی از سرویس لایو گلد و گیم پس بود را با قیمت ۳۵ دلار به بازار عرضه کرده بودند. البته این سرویس تنها برای مدتی محدود در دسترس قرار گرفت.

سرویس ایکس‌باکس گیم پس شرکت مایکروسافت در حال حاضر بیش از ۱۰۰ بازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و ترکیب آن با سرویس لایو گلد می‌تواند گزینه‌ی جالبی برای بسیاری از بازی‌بازان باشد. به خصوص که براساس اخبار و شایعه‌های منتشر شده، شرکت مایکروسافت قصد دارد یک کنسول تمام دیجیتالی را در آینده‌ی نزدیک عرضه کند. با توجه به این که این کنسول قابلیت استفاده از دیسک‌های بلوری را ندارد، سرویس ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای دارندگان آن باشد.

همانند همه‌ی شایعه‌های موجود در صنعت بازی‌های ویدئویی، باید منتظر بمانیم و ببینیم شرکت مایکروسافت در آینده چه واکنشی نسبت به این خبر نشان می‌دهد. اگر این خبر صحت داشته باشد، باید ببینیم شرکت مایکروسافت با هدف جذب هر چه بیشتر کاربران، چه ویژگی‌های جدیدی را به این سرویس اضافه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *