- دسته‌بندی نشده

زمان برگزاری بتای عمومی بازی Dollhouse برروی رایانه‌های شخصی مشخص شد

زمان برگزاری بتای عمومی بازی Dollhouse برروی رایانه‌های شخصی مشخص شد

بتای عمومی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Dollhouse از تاریخ ۲۳ فروردین ماه (۱۲ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. این نسخه به مدت ۵ روز یعنی تا ۲۸ فروردین ماه (۱۷ آوریل) در دسترس خواهد بود.

تعداد محدودی از کاربران می‌توانند با هدف بررسی سروهای بازی یک روز زودتر از دیگران به نسخه‌ی بتا دسترسی پیدا کنند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به این لینک مراجعه کنید. در لینک فوق، لیست کامل صفحات اجتماعی تیم سازنده مانند دیسکورد (Discord) نیز قرار گرفته است.

نسخه‌ی بتای این عنوان شامل دو فصل اول بخش داستانی و تک‌نفره‌ی بازی می‌شود. در این دو فصل، شما داستان شخصیت Marie که زمانی به عنوان «بهترین کارگاه دنیا» شناخته می‌شد و حالا حافظه‌ی خود را از دست داده است را تجربه می‌کنید. Marie در یک خانه‌ی عروسکی گرفتار شده است که در آن، همه‌ی درها قفل شده و تمامی ساعت‌ها از کار افتاده‌اند. او همان‌طور که در ذهن خود با این مشکلات مبارزه می‌کند تلاش دارد تا حافظه‌ی خود را بدست آورده و حقیقت اتفاقات تلخی که برای دخترش افتاده‌اند را کشف کند.

در کنار دو فصل از بخش داستانی، شما به دو نقشه‌ی چندنفره نیز دسترسی خواهید داشت. در بخش چندنفره‌ی بازی Dollhouse، هشت بازی‌باز برای شکست دادن یکدیگر تلاش می‌کنند. بازی Dollhouse در تاریخ ۳ خرداد ماه سال جاری (۲۴ ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *