- دسته‌بندی نشده

زمان انتشار نقدها و نمرات بازی Days Gone مشخص شد

زمان انتشار نقدها و نمرات بازی Days Gone مشخص شد

در سال‌های اخیر، شرکت سونی یک بازی انحصاری بزرگ را در نیمه‌ی اول سال برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر کرده است که همگی آن‌ها با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران و منتقدین روبه‌رو شده‌اند. بازی Ratchet and Clank در سال ۲۰۱۶، بازی Horizon: Zero Down در سال ۲۰۱۷ و در نهایت بازی God of War که سال گذشته منتشر و به بهترین بازی سال ۲۰۱۸ از دید بسیاری از مجلات و مراسم‌های معتبر تبدیل شد.

امسال، این وظیفه به استودیوی بند (Bend Studio) و عنوان جهان‌باز جدید آن‌ها یعنی Days Gone محول شده است. با این حال، سوال این‌جا است که آیا این عنوان می‌تواند این مسیر را ادامه داده و نمرات خوبی را از منتقدین دریافت کند یا خیر؟ با توجه به اخبار منتشر شده، به نظر می‌رسد باید تا ساعت ۵ صبح (به وقت اقیانوسیه) روز ۵ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۵ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) یعنی یک روز قبل از عرضه‌ی رسمی بازی، برای انتشار نقدها و نمارت بازی و یافتن پاسخ این سوال منتظر بمانیم.

بازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۶ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. یکی از کاربران با انتشار یک ویدئو به معرفی تمامی قابلیت‌های موجود پرداخته است. علاوه بر این، یک تبلیغ تلویزیونی و یک ویدئو از گیم‌پلی این بازی نیز منتشر شده است. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این عنوان مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *