- دسته‌بندی نشده

تولید نسخه‌ی فیزیکی Wolfenstein: Youngblood برای نینتندو سوییچ لغو شد

تولید نسخه‌ی فیزیکی Wolfenstein: Youngblood برای نینتندو سوییچ لغو شد

براساس اخبار منتشر شده از سوی فروشگاه‌های بزرگی مانند گیم‌استاپ (GameStop)، والمارت (Walmart) و آمازون (Amazon)، نسخه‌ی فیزیکی بازی Wolfenstein: Youngblood برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد.

شرکت بتسدا (Bethesda) هم‌زمان با مشخص کردن زمان انتشار بازی Wolfenstein: Youngblood برای کنسول نینتندو سوییچ اعلام کرده بود که در کنار نسخه‌ی دیجیتالی، نسخه‌ی فیزیکی این بازی نیز به فروشگاه‌ها ارسال خواهد شد. با توجه به این که نسخه‌ی فیزیکی دیگر بازی‌های این شرکت مانند Doom و Wolfenstein: The New Colossus نیز برای کنسول هیبریدی شرکت نینتندو عرضه شده بودند، طبیعی است که همه انتظار داشتند نسخه‌ی فیزیکی جدیدترین بازی شرکت بتسدا نیز برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. با این حال، متاسفانه به نظر می‌رسد خبری از نسخه‌ی فیزیکی و کارتریج بازی Wolfenstein: Youngblood برای نینتندو سوییچ نخواهد بود.

اطلاعات مربوط به حذف شدن کارتریج نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Wolfenstein: Youngblood اولین بار توسط وب‌سایت Nintendo Everything گزارش شده بود. براساس گزارش منتشر شده، بسته‌بندی ارسال شده به خرده فروشی‌ها تنها شامل کد دیجیتالی بازی خواهد بود. پس از انتشار این گزارش، بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ نیز این موضوع را رسما تایید کردند. البته شرکت بتسدا هنوز واکنشی نسبت به این گزارش نشان نداده است.

اگرچه این خبری ناامید کننده برای علاقه‌‌مندان به جمع‌آوری کارتریج بازی‌های مختلف به شمار می‌رود ولی این اولین باری نیست که یک عنوان تنها به صورت دیجیتالی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. در گذشته نیز عناوین دیگری مانند Mega Man Legacy Collection، تنها به صورت دیجیتالی برای این کنسول عرضه شده بودند. البته با توجه به هزینه‌ی بالای تولید و ارسال کارتریج‌های کنسول نینتندو سوییچ، طبیعی است که شرکت بتسدا تصمیم به حذف نسخه‌ی فیزیکی بازی گرفته باشد.

بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ ۴ مرداد ماه سال جاری (۲۶ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *