- دسته‌بندی نشده

توسعه‌دهنده Tomb Raider، از ادامه نیافتن این سری «واقعاً متعجب» خواهد شد

توسعه‌دهنده Tomb Raider، از ادامه نیافتن این سری «واقعاً متعجب» خواهد شد

بر اساس گفته‌های یکی از توسعه دهندگان استودیوی ایدوس مونترال (Eidos Montreal)، ظاهراً ماجراجویی‌های لارا کرافت (Lara Craft) ادامه خواهد داشت.

سومین قسمت اصلی از بازآفرینیِ مجموعه Tomb Raider، سال گذشته میلادی تحت عنوان Shadow of the Tomb Raider عرضه شد. اگرچه بنا به عقیده بسیاری از منتقدین، این بازی ضعیف‌ترین نسخه‌ی این سه گانه محسوب می‌شود، اما باز هم شاهد لحظاتی سرگرم کننده بودیم که برای طرفداران لارا کرافت و ماجراجویی‌هایش لذت‌بخش بودند.

در حال حاضر و پیش از عرضه آخرین بسته الحاقی این بازی، یکی از تولیدکنندگان Shadow of the Tomb Raider درباره آینده این سری صحبت کرده و گفته است که انتظار دارد این مجموعه ادامه یابد. جاناتان داهان (Jonathan Dahan)، تهیه‌کننده‌یِ مشغول در ایدوس مونترال، در گفتگو با وب‌سایت USGamer به سوالات مرتبط با پتانسیل‌های قسمت‌هایِ جدیدی برای این سری پاسخ داد. اگرچه او خیلی واضح در این باره صحبت نکرد، اما به چشم‌اندازه آینده این مجموعه امیدوار است.

من واقعاً متعجب می‌شوم اگر چیز بیشتری از [این سری] نبینیم. ما نمی‌توانیم درباره آن چه که در آینده اتفاق می‌افتد صحبت کنیم اما من واقعاً شگفت‌زده می‌شوم اگر چیز بیشتری از این مجموعه در آینده نشنویم.

البته صرف اینکه داهان نسبت به آینده این سری خوشبین است، اما باز هم نمی‌توان با قطعیت در خصوص آینده‌ی Tomb Raider صحبت کرد. بالاخره شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) صاحب امتیاز این برند محسوب می‌شود و حرف، حرفِ این شرکت است. اما از آنجایی که اکثر بازی‌های این مجموعه با واکنش مثبت منتقدان روبرو شده‌اند و فروش نسبتاً خوبی هم داشته‌اند، بنابراین دور از ذهن نیست که در آینده شاهد ماجراجویی‌های جدید لارا کرافت و مقبره‌‌گردی بیشتری باشیم. شاید این اتفاق برروی کنسول‌های نسل بعدی که نهایتاً تا سال آینده وارد بازار می‌شوند اتفاق بی‌افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *