- دسته‌بندی نشده

ترتیب باس‌های Sekiro: Shadows Die Twice پیش از انتشار بازی تغییر کرده است

ترتیب باس‌های Sekiro: Shadows Die Twice پیش از انتشار بازی تغییر کرده است

تنها چند هفته از انتشار جدیدترین ساخته‌ی آقای میازاکی و شرکت فرام سافتور (From Software) می‌گذرد ولی در همین زمان کوتاه، بازی Sekiro: Shadows Die Twice به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته است. براساس اخبار منتشر شده، بیش از ۲ میلیون نسخه از این بازی تنها با گذشت ۱۰ روز از زمان انتشار به بازار عرضه شده است. با این وجود، به تازگی مشخص شده که ساختار این بازی پیش از عرضه‌ی نهایی، بسیار متفاوت از آن‌چه که دیده‌ایم بوده است.

در جریان کنفرانس Reboot Develop، کارگردان بازی Sekiro: Shadows Die Twice یعنی آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) بیان کردند که ترتیب قرارگیری باس‌های جدیدترین ساخته‌ی شرکت فرام سافتور کمی پیش از انتشار رسمی بازی تغییر کرده است. اگرچه ایشان جزییات تغییرات اعمال شده در بازی را فاش نکردند ولی به گفته‌ی آقای میازاکی، این اتفاق در روند کاری ایشان به وفور رخ می‌دهد.

زمانی که شما برروی داستان، طراحی مراحل و محیط‌ها کار می‌کند و همه چیز به تعادل بستگی دارد، متوجه می‌شوید که یک باس در مکانی قرار گرفته است که به آن تعلق ندارد. پس شما محل آن باس را تغییر می‌دهید که باعث می‌شود صحبت‌ها و دایالوگ‌های آن باس دیگر هیچ ارتباطی با مکان آن نداشته باشد. در نتیجه شما مجبور می‌شوید تغییرات بیشتری را در بازی اعمال کنید.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم مصطفی زاهدی را از طریق این لینک مطالعه کنید. اگر هنوز این بازی را تهیه نکرده‌اید، خواندن مقاله‌ی «راه و رسم نینجا بودن» شما را با نکاتی که باید پیش از تجربه‌ی این عنوان بدانید، بیشتر آشنا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *