- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل عنوان Assetto Corsa Competizione مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل عنوان Assetto Corsa Competizione مشخص شد

بالاخره پس از مدت‌ها تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل عنوان Assetto Corsa Competizione، ساخته‌ی استودیوی ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) و در سبک شبیه‌سازی رانندگی، مشخص شد.

بازی Assetto Corsa Competizione پیش از این به صورت دسترسی زود هنگام (Early Access) برای دوست‌داران سبک شبیه‌ساز رانندگی قابل بازی بود و توانسته بود نمره‌ی قابل قبولی از طرف بازی‌بازان دریافت کند. در این عنوان، دقت یکی از مهمترین فاکتورها برای برنده شدن و بردن جایزه‌ها است و به کاربرانی که به سبک شبیه‌ساز رانندگی علاقه‌ دارند پیشنهاد می‌شود حتما یکی از نسخه‌های سری Assetto Corsa و به خصوص عنوان Assetto Corsa Competizione را تجربه کنند. حال سازندگان این عنوان یعنی استودیوی ۵۰۵ گیمز و همچنین استودیوی KUNOS Simulazioni حین یک کنفرانس خبری از تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی کامل این عنوان رونمایی کرده‌اند.

بازی Assetto Corsa Competizione در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۸ (۲۹ مه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. از ویژگی‌های آن نیز می‌توان وجود راننده‌ها، خودروها، پیست‌های رانندگی واقعی و همچنین سری مسابقات Blancpain GT را نام برد. همچنین وجود سیستم آب و هوای نزدیک به واقعیت توسط سازندگان این عنوان تایید شده است. حالت‌های مختلف چندنفره و تک‌نفره از جمله یک بخش داستانی که بازی‌بازان با تجربه‌ی آن می‌توانند رانندگی با شخص Mirko Bortolotti، که پیش از این قهرمان سری Blancpain GT شده است، را تجربه کنند. از ویژگی‌های جالب این عنوان نیز می‌توان وجود فرمان‌ها و کمک‌های صوتی درون خودرو را نام برد که قطعا لذت تجربه‌ی یک عنوان شبیه‌ساز را بیش از پیش خواهد کرد.

سازندگان این عنوان هیچ گونه صحبتی از نسخه‌های کنسولی نکرده‌اند و عرضه‌ی چنین نسخه‌ای از این بازی در آینده به هیچ عنوان مشخص نیست. اگر از علاقه‌مندان به سبک شبیه‌ساز رانندگی هستید پیشنهاد می‌شود تا حتما نقد و بررسی نسخه‌ی دسترسی زود هنگام عنوان Assetto Corsa Competizione را از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *