- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی God Eater 3 برای پلتفرم نینتندو سوییچ مشخص شد + تریلر

تاریخ انتشار بازی God Eater 3 برای پلتفرم نینتندو سوییچ مشخص شد + تریلر

در ماه‌های گذشته شرکت باندای نامکو از احتمال انتشار بازی God Eater 3 برای پلتفرم نینتندو سوییچ خبر داده بود. حال این شرکت با انتشار یک تریلر، تاریخ انتشار این بازی برای سوییچ و مزایای پیش خرید آن را مشخص کرد.

این تریلر تجربه‌ی بازی بر روی نینتندو سوییچ را به نمایش می‌گذارد. چهار بازی‌باز می‌توانند به صورت همزمان با یکدیگر بازی کنند و در بخش آنلاین نیز هشت بازی‌باز می‌توانند با کمک یکدیگر به مبارزه بپردازند. با پیش خرید بازی God Eater 3، لباس شخصیت‌های Estelle و Yuri از بازی Tales of Vesperia در دسترس خواهد بود. این لباس‌ها فقط به کنسول سوییچ اختصاص دارند و بر روی پلتفرم‌های دیگر اضافه نخواهد شد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی God Eater 3 در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ (۱۲ ژوئیه ۲۰۱۹) برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در به‌روزرسانی ۱٫۳۰ که به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت شخصیت‌ها، لباس‌ها، Burst Arts و بخش داستانی جدید به بازی اضافه خواهد شد که داستان بازی را ادامه خواهد داد. اگر هنوز بازی God Eater 3 را تجربه نکرده‌اید، می‌توانید نقد و بررسی آن را با عنوان «یک هیولاکشی لذتبخش» از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *