- دسته‌بندی نشده

به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی Trials Rising منتشر شد

به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی Trials Rising منتشر شد

سازندگان بازی جذاب Trials Rising این بار به‌روزرسانی دیگری را در دسترس بازی‌بازان و طرفداران این عنوان قرار داده‌اند. به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی با هدف رفع مشکلات مختلف در بازی عرضه شده است که در ادامه به جزئیات آن پی خواهیم برد.

Trials Rising از سری عناوین به سبک موتور سواری است که در مراسم E3 2018 معرفی شد و پس از گذشت چند وقت برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. در این عنوان شما می‌توانید با انتخاب موتور دلخواه با دیگران رقابت کرده و لحظات نفس‌گیر و مهیجی را برای خود رقم بزنید. قسمت چندنفره‌ی این بازی از حالت‌های جالب آن است که بازی‌بازان را برای مدت زیادی سرگرم خواهد کرد. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Trials Rising را هرگز از دست ندهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی تریلری از این بازی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

حال جدیدترین به‌روزرسانی این بازی برای تمام پلتفرم‌ها به جز نینتندو سوییچ منتشر شده است که تجربه‌ی بازی را به مراتب بهتر از قبل می‌کند. دلیل عدم انتشار به‌روزرسانی ۱٫۰۳ برای نینتندو سوییچ هنوز مشخص نیست و در خصوص عرضه‌ی آن در آینده برای این کنسول از سوی سازندگان خبری در دسترس قرار نگرفته است. شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی این به‌روزرسانی را رفع مشکلات و بهبود عملکرد حالت چندنفره‌ی آن دانست. در بخش‌های دیگر بازی نیز اشکالات مختلفی وجود داشت که به وسیله‌ی این به‌روزرسانی تمام آن‌ها برطرف می‌شوند. تغییرات دیگری در بخش موسیقی این عنوان نیز رخ داده است تا شما بتوانید آن را مطابق سلیقه‌ی خودتان ویرایش کرده و لذت تجربه‌ی این بازی به همراه شنیدن موسیقی‌هایش را دوچندان کنید.

در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی Trials Rising را در این صفحه مشاهده کنید. اگر هنوز هم با این عنوان آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *