- دسته‌بندی نشده

بهینه‌ساز ۸٫۳۰ بازی Fortnite منتشر شد

بهینه‌ساز ۸٫۳۰ بازی Fortnite منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، چند وقتی است که بازی‌های بتل رویال طرفداران زیادی را پیدا کرده‌اند که در این میان عنوان Fortnite نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است. حال به تازگی یکی از جدیدترین بهینه‌سازهای بازی Fortnite توسط شرکت اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شده که توجه‌ی افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

یکی از بازی‌های بتل رویال که طرفداران و علاقه‌مندان خاص خود را دارد، عنوان Fortnite شناخته می‌شود که با فضا و محیطی منحصر به فرد، ساعت‌ها افراد را به خود مشغول می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، یکی دیگر از بازی‌های قدرتمند در سبک بتل رویال که مدت زیادی هم از زمان انتشار آن نمی‌گذرد، عنوان Apex Legends شناخته می‌شود که تجربه‌ی منحصر به فردی از تیراندازی با نگاه اول شخص را به بازی‌بازان و کاربران منتقل می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که بازی Apex Legends را نسبت به بازی Fortnite خاص می‌کرد، امکان برگرداند هم‌تیمی‌های کشته شده به بازی است که بسیاری از کاربران و بازی‌بازان عنوان Fortnite، خواستار این ویژگی منحصر به فرد بوده‌اند. حال با بهینه‌ساز جدید ۸٫۳۰ که اخیرا در دسترس قرار گرفته، این ویژگی با تفاوت‌هایی وارد این بازی شده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی‌بازان و کاربران از این به بعد قادر خواهند بود تا هم‌تیمی‌های کشته شده‌ی خود را برای باری دیگر به بازی برگردانند و شانس خود را برای پیروزی افزایش دهند. در صورتی که یکی از هم‌تیمی‌های یکی از گروه‌های بازی در طی درگیری‌ها کشته شود، آیتمی تحت عنوان Reboot Card برروی محل جنازه قرار می‌گیرد. حال دیگر بازی‌بازان و هم‌تیمی‌ها این فرصت را دارند تا کارت موجود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست آورده و به سوی یک ون تحت عنوان Reboot Van که در محیط بازی وجود دارد رفته و هم‌تیمی کشته شده‌ی خود را برای باری دیگر به بازی برگردانند. نکته‌ی قابل ذکر در این موضوع این است که حتما نباید یک بازی‌باز هم کارت را داشته باشد و هم خود به سوی ون موجود در بازی برای برگرداندن هم‌تیمی حرکت کند. شرکت اپیک گیمز اعلام کرده که این امکان وجود دارد تا یکی از کاربران به سوی ون Reboot حرکت و آن را فعال کند و دیگری، برای به دست آورن Reboot Card اقدام کند. در این صورت زمان کمتری از تیم گرفته خواهد شد تا فرد کشته شده به بازی برگردد.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، طی نصب بهینه‌ساز ۸٫۳۰، یک رویداد جدیدی تحت عنوان Buccaneer’s Bounty نیز تا تاریخ ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ (۱۵ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای بازی‌بازان فعال خواهد شد. این رویداد، یک حالت جدید با محدودیت زمانی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد که می‌تواند لحظات جذابی را برای علاقه‌مندان ایجاد کند. شایان ذکر است که بتل پس بازی برای دسترسی به محتویات ذکر شده نیاز نیست. شرکت اپیک گیمز اعلام کرده که طی دریافت بهینه‌ساز ۸٫۳۰، بسیاری از ایرادات و باگ‌های گزارش شده نیز برطرف خواهند شد و تجربه‌ای بی‌نقص‌تر و بهتر در اخیتار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

همان‌طور که در جریان هستید، افرادی زیادی وجود دارند که با این عنوان شرکت اپیک گیمز ارتباط برقرار نکرده و توجه‌ی آن‌ها توسط این بازی بتل رویال جلب نشد. اما با این حال این بازی محبوب و پرطرفدار بی‌شک برروی تمامی پلتفرم‌های موجود عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. در نهایت نیز اگر جزو کسانی هستید که هنوز موفق به تجربه‌‌ی بازی بتل رویال Fortnite نشده‌اند، پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست نداده و در سریع‌ترین زمان ممکن این عنوان مهیج را دریافت کنید.

بازی Fortnite، هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *