- دسته‌بندی نشده

بر فراز آسمان‌ آبی | نقد‌ها و نمرات بازی Falcon Age

بر فراز آسمان‌ آبی | نقد‌ها و نمرات بازی Falcon Age

بازی واقعیت مجازی جذاب Falcon Age هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. حال اگر تصمیم دارید این عنوان را خریداری کنید، بهتر است به نقد‌ها و نمرات آن نگاهی بیاندازید.

Falcon Age یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص برای پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر بوده که توسط استودیوی اوترلوپ گیمز (Outerloop Games) توسعه یافته است. این عنوان منحصر به فرد توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده بود، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا در نقش Ara، شخصیت اصلی، با یک شاهین کوچک دوست شده و با وی به ماجراجویی بیاد ماندنی بروند.

در نگاه اول شاید این یک تجربه‌ی معمولی و یا حتی تکراری به نظر برسد، اما برگ برنده‌ی Falcon Age استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی است. توسعه دهندگان تمام تلاش خود را کرده‌اند تا تعامل بین شما و شاهین تا حد ممکن واقعی باشد؛ طوری که حس کنید واقعاً صاحب یک پرنده‌ی دوست داشتنی هستید.

اما آیا هسته‌ی اصلی بازی که حول محور دوستی با یک پرنده است، می‌تواند تجربه‌ی متفاوتی را به بازی‌بازان ارائه دهد یا خیر. بیایید نظرات منتقدین را با یکدیگر بررسی کنیم:

PlayStation Universe 9/10

Falcon Age یک بازی منحصر به فرد و جذاب بوده که برروی هر دو دستگاه پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر به یک اندازه تحسین برانگیز است. این بازی دارای یک شاهین بانمک است که می‌توانید در واقعیت مجازی با آن تعامل داشته باشید. اما این عنوان از گیم‌پلی سرگرم کننده و یک داستان با پیامی مهم نیز بهره می‌برد.

Screen Rant 8/10

در نهایت، بازی‌بازان با یک پرنده‌ی بانمک دوست خواهند شد، اما رابطه‌ای که با یک فرهنگ فراموش شده وجود دارد، بسیار بیاد ماندنی‌تر است.

IGN 8/10

ماجراجویی جذاب Falcon Age من را مجبور کرد تا بیشتر از چیزی که فکر می‌کردم به یک حیوان مجازی اهمیت بدهم و این تجربه در واقعیت مجازی فوق العاده است.

Push Square 8/10

Falcon Age واقعاً یک دستاورد تحسین برانگیز برای واقعیت مجازی محسوب می‌شود.میزان باورنکردنی تعامل‌های بین شما و پرنده سبب می‌شود تا با وی یک رابطه‌ی دوستی تشکیل دهید و در موارد مورد نیاز نیز از وی کمک بخواهید. علاوه بر این، با داشتن یک داستان عمیق و معنا دار، این یک تجربه‌ی واقعیت مجازی دیگر برای پلی‌استیشن است که باید در کنار بهترین‌ها قرار گیرد.

PlayStation LifeStyle 7/10

این‌جا هنوز هم یک حس جادویی وجود دارد، اما موارد اضافه‌ای که از هسته‌ی اصلی بازی جدا هستند، جلوی پیشرفت آن را گرفته‌اند.

UploadVR 7/10

Falcon Age احساسات شما را هدف قرار می‌دهد؛ تا حدی که ضعف‌های فنی آن را نادیده می‌گیرید. این یک بازی احساسی است؛ عنوانی که می‌داند استفاده از واقعیت مجازی برای ساخت روابط، روشی بسیار متقاعد کننده‌ و اعتیاد آور است. البته هیچگاه آن‌ طور که انتظار دارید برروی این رابطه تاکید نمی‌کند، اما این دوستی لایق قدردانی است. این همان چیزی است که صنعت بازی‌های ویدئویی بیشتر به آن نیاز دارد.

بازی واقعیت مجازی Falcon Age هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *