- دسته‌بندی نشده

برنامه‌ی کاری فوکس هوم اینتراکتیو به انتشار The Surge 2 تا چند ماه دیگر اشاره دارد

برنامه‌ی کاری فوکس هوم اینتراکتیو به انتشار The Surge 2 تا چند ماه دیگر اشاره دارد

شرکت فوکس هوم اینتراکتیو بخشی از برنامه‌ی کاری خود برای سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرده است که در آن اطلاعات جالبی از پروژه‌های این شرکت به چشم می‌خورد.

به نظر می‌رسد شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) روزهای پرمشغله‌ای را پیشت سر می‌گذارد. این شرکت در کنار تلاش برای انتشار عناوین Vampyr و Call of Cthulhu برروی کنسول هیبیریدی نینتندو سوییچ، با استودیوی دونت‌ناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) برای توسعه‌ی یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های خود قرارداد همکاری بسته است. علاوه بر این، شرکت فوکس هوم اینتراکتیو با توسعه دهنده‌ی بازی EVE: Valkyrie در ساخت یک عنوان «چندنفره‌ی» جدید نیز همکاری خواهد کرد.

با این حال، این پایان برنامه‌های شرکت فوکس هوم اینتراکتیو نیست. این شرکت برنامه دارد جدیدترین ساخته‌ی استودیوی دک۱۳ (Deck13) یعنی The Surge 2 را تا «چند ماه دیگر» به بازار عرضه کند. البته تاریخ دقیق انتشار این عنوان هنوز مشخص نشده است. شرکت فوکس هوم اینتراکتیو تایید کرده است که پس از انتشار بازی The Surge 2، با استودیوی دک۱۳ برروی ساخت یک آی‌پی کاملا جدید همکاری خواهد کرد. علاوه بر این، این شرکت برنامه دارد در کنار سازنده‌ی بازی World War Z یعنی استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) نیز برروی توسعه‌ی دو بازی جدید فعالیت کند. براساس اطلاعات منتشر شده، یکی از دو بازی یاد شده براساس سری Warhammer خواهد بود.

استودیوی آسوبو (Asobo Studio) که در حال حاضر برروی بازی A Plague Tale: Innocence کار می‌کند نیز به همکاری با شرکت فوکس هوم اینتراکتیو ادامه خواهد داد. با این حال، هنوز مشخص نشده است که همکاری این دو شرکت در چه زمینه‌ای خواهد بود. آیا این استودیو قصد دارد عنوان بعدی خود را در کنار شرکت فوکس هوم توسعه دهد و یا با به پایان رسیدن حق انتشار جدیدترین ساخته‌ی آن‌ها، همکاری دو شرکت به پایان خواهد رسید. با توجه به حجم کاری بالای این ناشر بزرگ، باید منتظر ماند و دید آیا شرکت فوکس هوم ایتراکتیو می‌تواند به خوبی از پس مدیریت تمامی استودیوها و عناوین یاد شده برآید یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *