- دسته‌بندی نشده

بازی QuiVr، اواخر این ماه برای پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد

بازی QuiVr، اواخر این ماه برای پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد

هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر در این چند ساله، بازی‌های کوچک و بزرگ زیادی دریافت کرده است و تا مدتی دیگر نیز، شاهد انتشار یک عنوان محبوبِ دیگر برای آن خواهیم بود.

مدتی پیش، بخش پلی‌استیشنِ سونی برنامه‌ی State of Play خود را برگزار کرد که در اصل یک ویدئوی از قبل طراحی شده بود که در آن، شاهد خبرها و رونمایی‌های متعددی بودیم. در نخستین قسمت از این برنامه، توجه زیادی به پلی‌استیشن وی‌آر شده بود و شاهد رونمایی‌های بسیاری برای آن بودیم. در همین راستا، بزودی یک بازی جدید برای این هدست عرضه خواهد شد.

بلوتیک (Blueteak) رسماً اعلام کرد که بازی QuiVr در تاریخ سه شنبه ۲۷ فروردین ماه (۱۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلی‌استیشن وی‌آر عرضه خواهد شد. ضمن اعلام تاریخ انتشار این بازی، تریلر جدیدی نیز از آن منتشر شده است که از انتهای همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

اگر با این بازی آشنائی ندارید باید بگوئیم که QuiVr شما را پشت تیر و کمان قرار می‌دهد. شما باید خود یا دوستانتان را از میان سیل عظیمِ هیولاها نجات دهید و بیرون بکشید. این بازی در حال حاضر برروی سرویس استیم برای دو دستگاه HTC Vive و Oculus در دسترس قرار دارد و قطعاً، انتشار آن برای هدست پلی‌استیشن وی‌آر، بر جامعه مخاطبین آن می‌افزاید.

پس از عملکرد شگفت‌انگیز پلی‌استیشن وی‌آر در سال ۲۰۱۸، به نظر می‌رسد که ۲۰۱۹ سال بهتری برای این هدست گردد. ماه آینده، شاهد عرضه‌ی Everybody’s Golf VR، اقتباس واقعیت مجازی از این عنوان گلف محبوب برروی پلی‌استیشن ۴، Blood & Truth، که شما را به جیمزباند تبدیل می‌کند و همچنین بازی Trover Saves the Universe، ساخته‌ی جاستین رویلند (Justin Roiland)، خالق Rick & Morty، خواهیم بود. اگر هنوز این هدست را خریداری نکرده‌اید، اینک بهترین زمان برای انجام چنین کاری است.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *