- دسته‌بندی نشده

اولین تصاویر از سربازهای جدید Battlefield V توسط یک کاربر کشف شد

اولین تصاویر از سربازهای جدید Battlefield V توسط یک کاربر کشف شد

از زمان عرضه‌ی بازی Battlefield V، محتوای بسیاری یکی پس از دیگری در قالب به‌روزرسان‌های متعدد در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند. آخرین به‌روزرسان بازی بیشتر از هرچیز برروی رفع مشکلات موجود در بخش بتل رویال این عنوان یعنی Firestorm و اضافه کردن یک واحد پولی جدید به بازی تمرکز داشت. با این حال، به لطف استخراج داده‌های موجود در این به‌روزرسان توسط یکی از هواداران، اولین تصاویر از ظاهر جدید سربازانی که به زودی به بازی اضافه می‌شود نیز منتشر شده است.

سربازان جدید یاد شده، شامل یک سرباز آلمانی به نام Ernest Schubert، یک سرباز ایرلندی به نام Seamus Bryne و یک سرباز فرانسوی با نام Hanna Delacorix می‌شوند. داده‌های استخراج شده توسط این کاربر، در کنار نمایش ظاهر این ۳ سرباز جزییاتی از گذشته و شخصیت‌ آن‌ها را نیز مشخص کرده است.

Ernest Schubert که در دیده‌بانی تخصص دارد، «یک فرد بی‌احساس و محاسبه‌گر» است که همیشه کنترل همه چیز را در دست دارد. در توضیح این سرباز آلمانی آمده که او «یک تک‌تیرانداز قابل با مهارت بالا در نفوذ به قلب دشمن و استتار است». در مقابل Bryne ایرلندی قرار دارد که «یک فرد خشن» بوده و مهارت بالایی در استفاده از مواد منفجره دارد. در پایان، Delacroix فرانسوی قرار گرفته که «مهارت بسیار بالایی در استفاده از سلاح‌های دوربرد و انواع دوربین‌ها» دارد.

بازی Battlefield V هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. نقد و بررسی جدیدترین نسخه از سری Battlefield به قلم مهدی رضایی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید. اگرهنوز این بازی را تهیه نکرده‌اید، تماشای هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا می‌تواند شما را با نکات مهمی که باید پیش از خرید بازی بدانید، بیشتر آشنا کند. دیگر اخبار مربوط به این بازی را می‌توانید از اینجا دنبال کنید.

تصاویر استخراج شده از ۳ سرباز جدید این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *