- دسته‌بندی نشده

اولین تریلر از شخصیت Erron Black در Mortal Kombat 11 منتشر شد

اولین تریلر از شخصیت Erron Black در Mortal Kombat 11 منتشر شد

امروز در طی مراسمی، یکی دیگر از شخصیت‌های نسخه‌ی قبلی برای Mortal Kombat 11 تایید شد. اکنون هواداران این سری می‌توانند با شخصیت ارون بلک (Erron Black) به قلع و قمع کردن حریفان خود بپردازند.

شخصیت ارون بلک برای اولین بار در نسخه‌ی دهم مجموعه‌ی Mortal Kombat معرفی شد و شاهد آن هستیم که برای نسخه‌ی یازدهم نیز دوباره شاهد این هفت‌تیر‌ کش خشن هستیم. البته متاسفانه هنوز تریلر رسمی معرفی این شخصیت منتشر نشده است ولی در قسمت زیر می‌توانید اولین ویدئو از مبارزات این شخصیت را مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

به تازگی اخبار زیادی از بازی Mortal Kombat 11 منتشر شده است. شما می‌توانید تریلر معرفی دو شخصیت کاملا جدید Kollector و Cetrion را به ترتیب در اینجا و در این نشانی مشاهده کنید. آخرین نسخه از این مجموعه‌ی مبارزه‌ای جذاب قرار است که در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال جاری مصادف با ۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به پیش‌نمایش این بازی تحت عنوان «سمفونی استخوان‌های شکسته | هرچه از Mortal Kombat 11 می‌دانیم» که به قلم آریا مقدم است مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *