- دسته‌بندی نشده

اطلاعات جدیدی از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order فاش شد

اطلاعات جدیدی از عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order فاش شد

از زمان معرفی Star Wars Jedi: Fallen Order، کاربران زیادی نسبت به این عنوان نگران هستند و ترس از شکستی دوباره برای سری بازی Star Wars دارند. هم اکنون اطلاعاتی در مورد سبک این عنوان منتشر شده است. با ادامه‌ی خبر همراه گیمفا باشید.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، همواره طی سال‌های فراوان سعی داشت که با عرضه‌ی عناوین مختلف برگرفته از مجموعه‌ی پر طرفدار Star Wars، کاربران بسیاری را به خود جذب کند. این شرکت نسخه‌های گوناگونی را از این مجموعه بر روی پلتفرم‌های مختلف عرضه کرد در حالی که اکثر آن‌ها یک شکست بزرگ، هم برای الکترونیک آرتس و هم برای مجموعه‌ی Star Wars بود؛ به خصوص در نسل هشتم که شاهد دو نسخه‌ی ضعیف از این مجموعه با نام‌های Star Wars: Battlefront و Star Wars: Battlefront 2 بودیم.

هم اکنون الکترونیک آرتس برای بار سوم سعی دارد که شانس خود را در ارائه‌ی یک تجربه‌ی سرگرم کننده از سری Star Wars امتحان کند و برای بار سوم در نسل هشتم یک بازی برگرفته از این مجموعه را عرضه کند. عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order دو تفاوت اصلی با نسخه‌های دیگر این مجموعه دارد. در ابتدا لازم به ذکر است که ساخت و توسعه‌ی این بازی بر عهده‌ی استودیوی رسپاون (Respawn) قرار دارد که همواره شاهد کارنامه‌ی درخشانی از این استودیو بوده‌ایم. به خصوص با عرضه‌ی عناوینی همچون Titan Fall و همچنین Apex Legends که هم اکنون کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. تفاوت دوم عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order با دیگر عناوین عرضه شده از این مجموعه این است که کاربران در این بازی شاهد یک عنوان جهان باز چند نفره‌ی آنلاین نخواهند بود. این خبر بسیار خوشحال کننده به نظر می‌رسد چرا که پس از مدت‌ها، تجربه‌ی یک عنوان تک نفره و خطی از سری بازی Star Wars خالی از لطف نیست.

طبق گفته‌ی تیم سازنده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order، گیم‌پلی این عنوان یادآور نسخه‌ی Force Unleashed از مجموعه‌ی Star Wars خواهد بود که تجربه‌ای کم نقص و سرگرم کننده‌ای را از سبک هک اند اسلش به بازی‌باز ارائه می‌داد. علاوه بر این در عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order نباید انتظار ساخت یک شخصیت اصلی را داشته باشید، چرا که در این بازی یک شخصیت از پیش ساخته شده وجود دارد که داستان همراه با او جریان خواهد داشت. منبع این خبر ذکر می‌کند که این عنوان بسیار طولانی‌تر از پنج ساعت خواهد بود؛ باید دید که سازندگان این عنوان قصد دارند چگونه چنین محتوایی را در یک بازی خطی قرار دهند.

سوالی که پیش می‌آید این است؛ آیا عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order می‌تواند نفرین شرکت الکترونیک آرتس را نسبت به عرضه‌ی عناوین Star Wars بشکند؟ طبق شناختی که از استودیوی رسپاون داریم، شاید بدانید که این استودیو با عرضه‌ی عنوان Apex: Legends توانست کمک شایانی به شرکت الکترونیک آرتس کند. عنوان بتل رویال Apex Legends با عرضه در سه ماه گذشته، توانست مورد توجه کاربران زیادی قرار گیرد و همچنین امتیازات مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کند. استودیوی رسپاون بارها با به اشتراک گذاشتن آمار بازی Apex Legends نشان داد که این بازی می‌تواند رقیب بسیار خطرناکی برای دیگر عناوین بتل رویال به حساب آید. همه‌ی موارد ذکر شده می‌تواند دلیل اعتماد شرکت الکترونیک آرتس نسبت به استودیوی رسپاون بوده باشد. عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order قطعا چند قدمی دورتر از سنت‌های همیشگی شرکت الکترونیک آرتس است، این خودش دلیل محکمی برای امیدوار بودن به این بازی است.

در آخر امیدواریم که توسعه‌ی عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order، همچون دیگر عناوین خطی Star Wars که در گذشته معرفی شده بودند، توسط الکترونیک آرتس متوقف نشوند. از جمله Star Wars 1313 و همچنین نسخه‌ای که توسط کارگردان Uncharted در دست توسعه قرار داشت.

عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعات کاملی درباره‌ی داستان و سبک گیم‌پلی Star Wars Jedi: Fallen Order به اشتراک گذاشته نشده است اما الکترونیک آرتس از کاربران درخواست کرد که تا زمان همایش E3 2019 نسبت به معرفی کامل این بازی صبور باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *