- دسته‌بندی نشده

احتمالا Judgment برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

احتمالا Judgment برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

آقای کازیوگی هوسوکاوا (Kazuki Hosokawa) تهیه‌کننده‌ی بازی Judgment در طی مصاحبه‌ای با IGN ژاپن عنوان کرد، تیم سازنده بازی مشتاقند تا Judgment را برای پلتفرم‌هایی به غیر از پلی‌استیشن۴ هم منتشر کنند تا تعداد بازی‌بازان بیشتری Judgment را تجربه کنند. وی درحالی این مطلب را اعلام کرد که منتظر عرضه نینتندو سوئیچ جدید است. هوسوکاوا این گفته را برای رایانه‌های شخصی تکرار نکرد. اما در مجموع به‌گفته‌ی شخص مذکور تیم سازنده بسیار علاقه‌مندند تا این بازی را برای پلتفرم‌های بیشتری منتشر کنند.

هوسوکاوا در ادامه گفت:

به‌نظر من پس از قرار گرفتن Yakuza در استیم کمی بازی افت داشته است.

من فکر می‌کنم تعداد بازی‌بازان را با این کار افزایش می‌دهیم چراکه ما امکان تجربه Judgment را به کسانی که پلی‌استیشن۴ هم ندارند خواهیم داد. هنوز تصمیم‌گیری قطعی و کاملی برای بازی یادشده صورت نگرفته است و ما فعلا در حال بررسی هستیم. اگر این مورد قطعی بشود این بازی برای استیم و پلتفرم‌های دیگری هم منتشر می‌شود.

هفته‌ی گذشته بازی Yakuza Kiwami 2 رتبه ESRB را برای رایانه‌های شخصی دریافت کرد که برای مطالعه خبر می‌توانید اینجا را کلیک کنید. همانطور که اطلاع دارید بازی Yakuza Kiwami 2 در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن۴ (البته فقط برای کاربران ژاپنی) منتشر شد. این بازی نسخه‌ای ریمیک از بازی Yakuza 2 است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شده بود.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی چیست؟ به‌ نظر شما عرضه بازی‌هایی همچون Yakuza برای سایر پلتفرم‌ها به موفق بودن بازی کمک می‌کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *