- دسته‌بندی نشده

گزارش: نسخه‌ی رایگان بازی Dragon Ball Xenoverse 2 عرضه خواهد شد

گزارش: نسخه‌ی رایگان بازی Dragon Ball Xenoverse 2 عرضه خواهد شد

براساس اخبار منتشر شده، شرکت باندای نامکو قصد دارد یک نسخه‌ی رایگان از بازی Dragon Ball Xenoverse 2 را منتشر کند.

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) نسخه‌ی رایگان بازی Dragon Ball Xenoverse 2 را در تاریخ ۲۹ اسفند ماه سال جاری (۲۰ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی) در کشور ژاپن عرضه خواهد کرد. این بازی Dragon Ball Xenoverse 2 Lite نام داشته و در ابتدا در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد بود.

نسخه‌ی رایگان این بازی شامل قسمت اول بخش داستانی، حالت Raid، بازی جانبی Hero Colosseum و raid Mode می‌شود. شما می‌توانید فایل ذخیره‌ی خود در نسخه‌ی رایگان بازی را به نسخه‌ی اصلی منتقل کنید. با در نظر گرفتن تاریخچه‌ی انتشار بازی و به‌روزرسان‌های آن، به احتمال زیاد نسخه‌ی رایگان با فاصله‌ی بسیار کمی برای دیگر مناطق و دیگر پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

قابلیت Photo Mode که چند ماه پیش معرفی شده بود هم‌زمان با عرضه‌ی نسخه‌ی رایگان بازی در روز ۲۹ اسفند برای عنوان Dragon Ball Xenoverse 2 عرضه خواهد شد. همانند بسیاری دیگر از عناوین، قابلیت Photo Mode در بازی Dragon Ball Xenoverse 2 به شما اجازه می‌دهد تصویر شخصیت‌های محبوب خود را با استفاده از فیلترهای مختلف به ثبت رسانده و در شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

بازی Dragon Ball Xenoverse 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *