- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition معرفی شد + تریلر

نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition معرفی شد + تریلر

سری بازی Sniper Elite همیشه به عنوان یکی از محبوب‌ترین عناوین تیراندازی سوم شخص شناخته می‌شود که حس بی‌نظیری از یک تک‌تیرانداز ماهر را به بازی‌بازان انتقال می‌دهد. حال به تازگی، نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition توسط استودیوی ریبلیون (Rebellion) معرفی شده و توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران این کنسول را به خود جذب کرده است.

بازی Sniper Elite 3 اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی برای کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴، پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ ، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و بازی‌بازان زیادی را به خود مشغول کرد. در این میان، طرفداران و دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ از تجربه‌ی این بازی منحصر به فرد محروم ماندند. حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی ریبلیون از نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Sniper Elite 3 Ultimate Edition معرفی و بسیاری از هواداران و علاقه‌مندان به این عنوان را هیجان‌زده کرد.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، تمامی محتویات و آیتم‌های مختلفی که در این چندین سال به بازی اضافه شده نیز در نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این عنوان وجود خواهد داشت. بی‌شک تجربه‌ی منحصر به فردی از یک تیراندازی با دوربین‌های خاص در انتظار دارندگان نینتندو سوئیچ است. در همین راستا، تریلری از نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی در دسترس قرار گرفته که قسمتی از گیم‌پلی این عنوان را در کنسول ذکر شده نشان می‌دهد. برای مشاهده و دریافت ویدئوی ارائه شده با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

بسیار خوشحال کننده به‌نظر می‌رسد که بعد از مدت‌ها، بالاخره کسانی که دارای کنسول نینتندو سوئیچ هستند نیز قادر به تجربه‌ی چنین بازی مهیج و بی‌نظیری خواهند بود. عنوان Sniper Elite 3 Ultimate Edition در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول نینتندو سوئیچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این در حالی است که دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی، مدت‌ها است که مشغول به تجربه‌ی عنوان Sniper Elite 3 هستند.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *