- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدید Dragon Quest XI S، محتویات داستانی و حالت دو بعدی را نشان می‌دهند

تصاویر جدید Dragon Quest XI S، محتویات داستانی و حالت دو بعدی را نشان می‌دهند

اسکوئر انیکس (Square Enix) و نینتندو در حال آماده شدن برای انتشار بازی Dragon Quest XI S، نسخه‌ی Definitive Edition عنوان Dragon Quest XI، برروی کنسول نینتندو سوییچ هستند. حال به تازگی اسکوئر انیکس تصاویر جدیدی را از بازی منتشر کرده است که بخش‌های مختلفی از آن را به نمایش می‌گذارند.

اولین ویژگی مهم و جدید این نسخه‌ی انحصاری، امکان تجربه‌ی بازی به صورت دو بعدی است؛ قابلیتی که اولین بار در نسخه‌ی ۳DS این بازی استفاده شده بود. حال در نسخه‌ی نینتندو سوییچ Dragon Quest XI، بازی‌بازان می‌توانند هر زمان که خواستند بین استایل‌های دو بعدی و سه بعدی جابه‌جا شوند. شما می‌توانید تصاویر هر دو حالت را در ادامه مشاهده کنید.

یکی از مواردی که باعث عصبانیت اکثر طرفداران شد، موسیقی بی‌کیفیت بازی بود. به همین دلیل، اسکوئر انیکس تمام موسیقی‌های این عنوان را از اول ضبط کرده است. البته شما می‌توانید Dragon Quest XI S را با هر دو موسیقی جدید و یا قدیمی تجربه کنید؛ انتخاب به عهده‌ی شماست.

تصویری از تنظیمات مربوط به موسیقی:

همچنین باید اشاره کنیم که حالا همراهان می‌توانند در جهان بازی پشت سر شما حرکت کنند.

همان‌طور که می‌دانید، نسخه‌ی اصلی Dragon Quest XI که در سال ۲۰۱۷ در ژاپن برای پلی‌استیشن ۴ و ۳DS منتشر شد، فاقد صداگذاری بود. این در حالی است که حالا تمام بخش‌های مکالمات صداگذاری شده‌اند. شما می‌توانید بازی را با صداگذاری ژاپنی و یا انگلیسی تجربه کنید.

لیست صداگذران ژاپنی بازی:

  • شخصیت اصلی: میتسوکی سایگا (Mitsuki Saiga)
  • اریک (Erik): کوکی اوچیاما (Koki Uchiyama)
  • ورونیکا (Vernoica): مایا اوچیدا (Maaya Uchida)
  • سرنا (Serena): سورا آمامیا (Sora Amamiya)
  • سیلواندو (Sylvando): ماسایا اونوساکا (Masaya Onosaka)
  • جید (Jade): آمی کوشیمیزو (Ami Koshimizu)
  • رب (Rab): موگیهیتو (Mugihito)

درنهایت، این بازی دارای برخی محتویات جدید داستانی است که شما را در نقش همراهان خود قرار می‌دهند. تصاویری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، قسمتی از محتویات مذکور را به نمایش می‌گذارند.

هنوز مشخص نیست که آیا محتویات جدید به نسخه‌های دیگر بازی نیز راه پیدا خواهند کرد یا خیر. امیدواریم اسکوئر انیکس در آینده‌ای نزدیک این موضوع را شفاف سازی کند.

بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition در پائیز ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که شما هم‌اکنون می‌توانید نسخه‌ی معمولی بازی را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کنید. جهت آشنای بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه‌ی نقد و بررسی آقای امیرمهدی نامجو بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *