- دسته‌بندی نشده

به‌روزرسانی بزرگی برای No Man’s Sky در راه است

به‌روزرسانی بزرگی برای No Man’s Sky در راه است

همانطور که پیش‌بینی شده بود، خبر‌ جدیدی از No Man’s Sky منتشر شد. هلو گیمز (Hello Games) خبر از به‌روزرسانی بزرگی می‌دهد که در آینده منتشر خواهد شد. No Man’s Sky Beyond نام این به‌روزرسان بزرگ است که به گفته هلو گیمز، به بزرگی No Man’s Sky Next خواهد بود.

شان موری (Sean Murray) رئیس استودیوی هلو گیمز می‌گوید:

در نظر برخی از افراد، به‌روزرسانی Next یک نقطه پایان بود. اما برای ما Next تنها قدمی دیگر در یک سفر بلند مدت بود.

Beyond به صورت رایگان برای تمام کسانی که بازی No Man’s Sky را خریداری کرده‌اند در دسترس خواهد بود و ترکیبی از سه مشخصه بزرگ است. اولین مشخصه این به‌روزرسان، گسترش بخش چند نفره بازی است که سال گذشته همراه با به‌روزرسان Next معرفی شده بود. این گسترش، بی نیاز از اشتراک و فاقد هرگونه پرداخت درون شبکه‌ای خواهد بود.

موری در این باره گفته است:

اولین مشخصه Beyond، که امروز از آن رونمایی می‌کنیم را No Man’s Sky Online می‌نامیم که گسترشی بر تجربه چند‌ نفره و اجتماعی بازی است. این قابلیت به بازی‌بازها اجازه می‌دهد تا از بتوانند از نقاط مختلف هستی با یکدیگر ملاقات کنند و به بازی بپردازند. با این که بسیاری از المان‌های به کار رفته در No Man’s Sky Online آشنا و قابل شناسایی هستند، ما از بازیمان به عنوان یک MMO یاد نمی‌کنیم چون نیازی به خرید اشتراک ندارد، فاقد پرداخت درون شبکه‌ای است و تمام بازی‌بازانی که در حال حاضر مشغول بازی هستند می‌توانند از آن استفاده کنند.

به گفته موری اطلاعات بیشتری از جزییات مشخصه‌های دیگر این به‌روزرسانی در هفته‌های آینده منتشر خواهند شد او در آخر اضافه کرد:

قطعا Beyond بزرگترین فصل ما تا به حال خواهد بود که به سختی برای زحمت کشیده‌ایم. ما قصد داریم تا به این شیوه، به مدت طولانی از No Man’s Sky پشتیبانی کنیم.

به‌روزرسان No Man’s Sky Beyond تابستان امسال منتشر خواهد شد.

بازی No Man’s Sky هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است. در نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «در میان ستارگان | نقد و بررسی بازی No Man’s Sky» به قلم دانیال دهقانی همراه ما باشید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *