- دسته‌بندی نشده

اید سافتور و یوبی‌سافت در برنامه‌‌های GDC گوگل حضور خواهند داشت

اید سافتور و یوبی‌سافت در برنامه‌‌های GDC گوگل حضور خواهند داشت

در طی چند روز اخیر، تمام نگاه‌ها به شرکت گوگل معطوف شده است. حال طبق جدیدترین توئیت‌های این شرکت، توسعه دهندگان مطرحی همچون اید سافتور (id Software) و یوبی‌سافت (Ubisoft) نیز در رویداد GDC 2019 به گوگل ملحق خواهند شد.

همان‌طور که می‌دانید، این شرکت مدتی پیش اعلام کرد که در طی رویداد GDC 2019 یک معرفی بزرگ را انجام خواهد داد. البته این تنها آغاز کار بود؛ چراکه کمی بعد، خبر ملحق شدن خانم جید ریموند (jade Raymond)، توسعه دهنده‌ی کار کشته‌ی یوبی‌سافت و الکترونیک آرتس، به شرکت گوگل منتشر شد و بحث‌ها و گمانه زنی‌های زیادی را به وجود آورد. البته نباید تیزر اخیر این شرکت را نیز فراموش کرد. تمام این شواهد نشان می‌دهند که گوگل در حال آماده شدن برای یک رونمایی بزرگ است.

حال به تازگی حساب توسعه دهندگان گوگل توئیت‌های جدیدی را منتشر کرده است که به حضور یوبی‌سافت و اید سافتور، توسعه دهندگان سری DOOM، اشاره می‌کند. طبق اطلاعات بدست آمده، شرکت‌های مذکور در جلسات Developer Day sessions این شرکت حاضر خواهند بود.

هر دو جلسه پس از اتمام ارائه‌ی اصلی گوگل برگزار خواهند شد. با این‌که در حال حاضر جزئیاتی از برنامه‌ی این جلسات و موضوع آن‌ها در دسترس نیست، اما خوشبختانه زمان زیادی تا آغاز این رویداد باقی نمانده است.

پس از تیزر شرکت گوگل و همچنین اشاره به «آینده‌ی بازی کردن»، بسیاری از افراد معتقدند که این شرکت در طی GDC 2019 علاوه بر نشان دادن سرویس استریم خود، از یک سخت افزار نیز رونمایی خواهد کرد. حال باید دید که آیا گوگل می‌‌تواند باعث رشد و گسترش استریم بازی‌های ویدئویی شود یا خیر.

ارائه‌ی اصلی گوگل در تاریخ سه شنبه ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۱۹ مارس ۲۰۱۹ میلادی) انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *