- دسته‌بندی نشده

امکان جدید استیم، از هرجایی استریم کنید

امکان جدید استیم، از هرجایی استریم کنید

والو (Valve) دو سرویس جدید را برای استیم قبل از رویداد GDC ایجاد کرد. دستگاه استیم لینک (Steam Link) امکان اتصال به استیم را بوسیله سوکت API بهبود می‌بخشد این درحالی‌ است که سوکت API برای توسعه‌دهندگان ارتباط امن‌تر و آسان‌تری را ایجاد می‌کند.

باتوجه به این خبر اکنون هرکسی و در هرجایی با استفاده از لینک مربوط به نوع دستگاه خود می‌تواند برنامه مربوط به استیم لینک را نصب و از این دستگاه استفاده کند. برای استفاده باید نسخه بتای استیم منتشر شده در روز ۲۲ اسفند (۱۳ مارس) یا جدیدتر را داشته باشید و پس از اتصال به شبکه دستگاه‌های دیگر را جست‌وجو کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد تا بازی‌های خود را از هرجایی و بدون نیاز به شبکه اینترنت محلی به شبکه‌ی اصلی متصل نمایید اما باید این نکته هم ذکر کنیم کاربرانی که سرعت آپلود بالا دارند و یا به شبکه‌های قدرتمند متصل هستند با اتصال به استیم لینک محدود می‌شوند.

اتصال بوسیله سوکت API نکته مهم و قابل توجهی برای توسعه‌دهندگان است چراکه سرعت و ایمنی بسیار بالایی دارد. والو قبلا این تکنولوژی را برای بازی‌های Counter-Strike: Global Offensive و Dota2 هم به‌کار برده است. هر دو سرویس جدید استیم در روز پنج‌شنبه ۸ فروردین ماه ۹۸ (۲۱ مارس) به‌طور رسمی و سراسری در رویداد GDC معرفی خواهند شد. در ادامه هم باید بگوییم والو اعلام کرده که به پشتیبانی سخت‌افزاری و همچنین نرم‌افزاری استیم ادامه می‌دهد.

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با این دستگاه چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *