- دسته‌بندی نشده

موسس استودیوی آوالانچ در ماه آوریل این استودیو را ترک خواهد کرد

موسس استودیوی آوالانچ در ماه آوریل این استودیو را ترک خواهد کرد

به تازگی یکی از موسسان استودیوی آوالانچ (Avalanche) اعلام کرده است که در ماه آوریل از این استودیو جدا خواهد شد.

استودیوی آوالانچ که برای ساختن عناوینی مانند Just Cause و Mad Max شناخته شده است، به زودی شاهد ترک موسس خود یعنی آقای کریستوفر ساندبرگ خواهد بود. ۱۶ سال پیش بود که آقای ساندبرگ استودیوی آوالانچ را تاسیس کرد و از آن زمان تا به حال، عناوین بسیاری را به همراه دیگر اعضای این استودیو منتشر کرده است که از میان آن‌ها می‌توان سری Just Cause را شناخته‌ شده‌ترین و محبوب‌ترین عنوان این استودیو نامید. حال آقای ساندبرگ طی توئیتی اعلام کرد که در اواخر ماه آوریل سال جاری از این استودیو جدا خواهد شد.

من به تازگی به اعضای استودیوی آوالانچ اعلام کرده‌ام که در اواخر ماه آوریل از این استودیو جدا خواهم شد. ۱۶ سال پیش بود که این استودیو را از هیچ ساختیم و پس از کار با افرادی فوق‌العاده حالا آن را به اینجا رسانده‌ایم. این یک تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای بوده است.

لازم به ذکر است که جدیدترین عنوان در دست ساخت استودیوی آوالانچ، یعنی بازی Rage 2، اواخر ماه آوریل سال جاری منتشر خواهد شد و طرفداران این عنوان می‌توانند مطمئن باشند که آقای ساندبرگ تا پایان مراحل ساخت آن در این استودیو حضور خواهد داشت، اما هنوز اطلاعات خاصی از برنامه‌های آقای ساندبرگ برای آینده در دسترس نیست.

شما می‌توانید از این قسمت جدیدترین مصاحبه‌ی سازندگان عنوان Rage 2 را که در رابطه با گیم‌پلی و تغییرات آن نسبت به نسخه‌ی قبل است و همچنین نقد و بررسی عنوان Just Cause 4 را به قلم آقای مصطفی زاهدی از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *