- دسته‌بندی نشده

Watch Dogs: Legion دارای مناطق و ساختمان‌های بسیاری برای گشت و گذار خواهد بود

Watch Dogs: Legion دارای مناطق و ساختمان‌های بسیاری برای گشت و گذار خواهد بود

بازی‌های جهان باز انتخاب کرده تا محیط‌های بزرگی را برای فعالیت بازی‌بازان خلق کنند اما بسیاری از این بازی‌ها برای رسیدن به این هدف، تصمیم می‌گیرند تا دیگر مکان‌های حاضر در نقشه‌ی بازی یعنی ساختمان‌ها و فضاهای بسته‌ی موجود در نقشه را فدا کنند. این نوع قربانی کردن بین بازی‌های ویدئویی جهان باز بسیار مرسوم هست و در پایان نیز شاهد وجود ساختمان‌های بسیار کمی با قابلیت دسترسی هستیم.

به نظر می‌رسد که قرار نیست تا در Watch Dogs: Legion شاهد قربانی شدن ساختمان‌های قابل دسترس باشیم. بر اساس صحبت‌های جاش کوک (Josh Cook)، کارگردان هنری Watch Dogs: Legion، این بازی دارای ده‌ها ساختمان برای دسترسی و گشت گذار خواهد بود که در واقع شامل نقاط دیدنی لندن بوده و همه‌ی آن‌ها از نظر ظاهر داخلی، کاملا با یکدیگر متفاوت‌اند. همچنین قرار است تا تمام فروشگاه‌های بازی قابل دسترس باشند؛ بر خلاف فروشگاه‌هایی که در بازی Watch Dogs 2 و یا دیگر بازی‌های جهان باز شاهد هستیم که تنها جنبه‌ی تزئینی دارند.

شما می‌توانید وارد ده‌ها ساختمان شوید که از نظر طراحی داخلی کاملا با یکدیگر متفاوت‌اند. بسیاری از این مکان‌ها شامل مناطق دیدنی لندن می‎‌شوند که البته شاهد نسخه‌ی خیالی این مناطق در بازی هستیم و نه تنها یک جابجایی ساده. همچنین ما طی تصمیمی کاملا تاکتیکی، فضای داخلی فروشگاه‌ها را حذف کرده‌ایم و در واقع سعی کردیم فروشگاه‌ها را به صورت کاملا تعاملی در محیط قرار دهیم. حال شما می‌توانید به تمام آن‌ها و فروشندگان لباس در سطح شرح دسترسی داشته باشید. ما ده‌ها مغازه و فروشگاه‌ را در محیط لندن پراکنده کردیم و بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها، با استفاده از پنل Smart Glass نسبت به شخصی‌سازی شخصیت خود اقدام کنند.

وی در ادامه افزود:

از مکان‌های دیدنی و قابل دسترس بازی نیز میتوانم به برج BT و همچنین زمین کریکت کیننگتون اشاره کنم. دیگر مکان را معرفی نمی‌کنم چون غافلگیری‌های بسیاری را در Watch Dogs: Legion شاهد هستیم. غافلگیری‌های بسیاری برای طرفداران در Watch Dogs: Legion وجود دارند؛ در کنار مکان‌های بسیاری برای مشاهده و گشت و گذار.

امیدواریم تا شاهد دسترسی کاربران به برج ساعت لندن یعنی برج Big Ben و همچنین کاخ باکینگهام در بازی Watch Dogs: Legion باشیم. Watch Dogs: Legion در تاریخ ۱۵ اسفند ۹۸ (۵ مارس ۲۰۲۰) در اختیار کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی و استدیا قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *