- دسته‌بندی نشده

Nintendo Direct | تریلر گیم‌پلی جدید Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

Nintendo Direct | تریلر گیم‌پلی جدید Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

نینتندو در طی دایرکت امروز خود زمان زیادی را به عنوان مورد انتظار Animal Crossing: New Horizon اختصاص داد تا بازی‌بازان بیشتر با آن آشنا شوند. تریلر جدید بازی به نمایش گیم‌پلی و مکانیک‌های آن می‌پردازد.

بازی Animal Crossing: New Horizon که قرار است در سال آینده برای نینتندو سوییچ عرضه شود، دارای ویژگی‌های متعددی است. در این بازی شما برروی یک جزیره قرار دارید که می‌توانید آن را با لوازم خانه‌ی دلخواه تزئین کنید. همچنین این نسخه دارای شخصی سازی عمیقی است که اجازه می‌دهد ظاهر شخصیت خود را به هر شکلی که دوست دارید، طراحی کنید.

علاوه بر این، Animal Crossing: New Horizon از سیستم ساخت و ساز جدید و بهبود یافته نیز بهره می‌برد که به لطف آن قادر هستید تا با جمع آوری مواد مورد نیاز، ابزار و لوازم خانه‌ی متعددی را بسازید. البته همان‌طور که از این سری انتظار دارید، فعالیت‌هایی نظیر باغبانی، ماهی گیری، تغییر دکوراسیون، تعامل با شخصیت‌های دوست داشتنی و موارد دیگر، کمک می‌کنند تا یک تجربه‌ی آرام بخش را در جزیره‌ای زیبا داشته باشید.

بازی Animal Crossing: New Horizon در تاریخ جمعه ۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *