- دسته‌بندی نشده

Nintendo Direct | بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition معرفی شد

Nintendo Direct | بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition معرفی شد

دایرکت اخیر نینتندو دارای غافلگیر‌های زیادی بود، اما معرفی بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition قطعاً بزرگترین سورپرایز این شرکت محسوب می‌شود. این‌طور که به نظر می‌رسد، سال آینده شاهد انتشار شاهکار تحسین شده‌ی مانولیث سافت (Monolith soft) خواهیم بود.

پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی بازی برای کنسول Wii در سال ۲۰۱۲، نینتندو این عنوان محبوب را در سال ۲۰۱۵ برروی کنسول دستی ۳DS نیز پورت کرد. حال اگر تاکنون هیچکدام از نسخه‌های سری Xenoblade Chronicles را تجربه نکرده‌اید، نگران نباشید؛ چراکه نینتندو تصمیم گرفته است تا کامل‌ترین نسخه‌ی این بازی را در سال آینده به کنسول نینتندو سوییچ بیاورد.

با توجه به تریلر منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازی با موتور پیشرفته‌تر Xenoblade Chronicles 2 ساخته شده است. همچنین جزئیات مدل شخصیت‌ها و همچنین بافت‌های باکفیت‌تر نشان می‌دهند که به احتمال زیاد شاهد یک نسخه‌ی بازسازی شده از Xenoblade Chronicles خواهیم بود. سال آینده بازی‌بازان نینتندو سوییچ می‌توانند ماجراجویی بیاد ماندنی شولک (Shulk) و دوستانش را با بهترین کیفیت تجربه کنند.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *