- دسته‌بندی نشده

Gears 5 | شخصیت Dave Bautista از تاریخ ۱۵ سپتامبر قابل بازی کردن خواهد بود

Gears 5 | شخصیت Dave Bautista از تاریخ ۱۵ سپتامبر قابل بازی کردن خواهد بود

بر اساس اطلاعات و اخباری که در توییتر شخصی Dave Bautista رویت شده است، قرار است که این شخصیت در تاریخ ۱۵ سپتامبر به بعد، در بازی Gears 5 قابل بازی کردن باشد.

شاید تا به حال اطلاعات و اخبار و شوایع زیادی از بازی Gears 5 منتشر شده باشد، اما همگی ما می‌دانیم که هنوز بسیاری از خصوصیات این عنوان در هاله‌ای از ابهام قرار دارند و هنوز برخی از موارد مربوط به این عنوان فاش نشده اند. چندین روز قبل بود که خبری مبنی بر مشابهت سبک مبارزه‌ی این بازی با عنوان BioShock Infinite منتشر شد و بر یکی دیگر از خصوصیات این بازی پرده برداشته شد. حال خبری منتشر شده مبنی بر اینکه کاراکتر شخصیت باتیستا، کشتی‌گیر نامدار WWE قرار است در این بازی وجود داشته باشد و دسترسی به آن از تاریخ ۱۵ سپتامبر (مصادف است با ۲۴ شهریور ماه سال جاری) آغاز می‌شود.

بازیگر و کشتی‌گیر نامدار، Dave Bautista در توییتر رسمی خود اعلام کرد که کاراکتر مربوط به او در بازی Gears 5 قابل دسترسی خواهد بود. ایشان اعلام نکردند که در این بازی چه نقشی خواهند داشت اما فقط به این نکته اشاره کردند که قرار است در تاریخ ۱۵ سپتامبر کارکتر مربوط به او در این بازی قرار گیرد. براساس شوایع چنان انتظار می‌رود که این کاراکتر در بخش چندنفره‌ی بازی به صورت یک اسکین عرضه گردد و نقشی در بخش داسانی بازی نداشته باشد. همچنین ایشان در پست توییتر خود، WWE را نیز تگ کرده‌اند و گفته که قرار است بعد از مسابقه‌ی قهرمانی WWE این کراکتر به بازی افزوده شود. به هرحال، ایشن شخصیت برای برخی از کاربران که به WWE علاقه دارند، شخصیت بزرگی خواهد بود و مسلماً خبری خوشحال کننده برایشان می‌باشد و باید گفت که مرد بزرگ از راه می‌رسد!

شما می‌توانید متن توییتر Dave Bautista را در زیر مشاهده کنید:

این درباره‌ی همان لحضه‌ی لعنتی است. کاراکتر من را در تاریخ ۱۵ سپتامبر و پس از مسابقات قهرمانی WWE در بازی Gears 5 بازی کنید.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۰ سپتامبر سال جاری (مصادف است با ۱۹ شهریور ماه سال جاری) برای کنسول‌ اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنم که این نشانی را برای مشاهده‌ی آخرین اخبار دنبال کنید.

نظر شما کاربران همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *