- دسته‌بندی نشده

گزارش: بازی‌بازان هم‌زمان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Borderlands 3 بیشتر از نسخه‌ی دوم این مجموعه است

گزارش: بازی‌بازان هم‌زمان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Borderlands 3 بیشتر از نسخه‌ی دوم این مجموعه است

بازی محبوب Borderlands 3 به تازگی برروی پلتفرم‌های مختلفی عرشه شد و توانست تحسین منتقدین و طرفداران را برانگیزد. بازی‌بازان بسیاری در شبکه‌های اجتماعی در حال بحث و گفتگو درباره‌ی این بازی هستند ولی وجود نظرات بسیار درباره‌ی این عنوان، به معنی تعداد بالای طرفداران آن نیست. اما رندی پیچفرد (Randy Pitchford)، رئیس شرکت گیرباکس (Gearbox)، با ارسال پیامی در صفحه‌ی اجتماعی خود، خلاف موضوع یاد شده را برای این بازی اثبات کرد و طرفداران این بازی بسیار بیشتر از تصورات است.

بر اساس صحبت‌های پیچفرد، تعداد بازی‌بازان نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی Borderlands 3، هم‌اکنون دو برابر بیشتر از Borderlands 2 است که مقدار بالای آن در نوع خود بسیار چشم‌گیر است. بر اساس آمار استیم‌چارت (Steamchars)، بازی Borderlands 2 هفت سال پیش و در زمان عرضه‌ی آن، تعداد ۱۲۳٫۵۹۶ بازی‌باز را شامل می‌شد و این در حالی است که آمار استیم‌دی‌بی (SteamDB) آن را ۱۲۴٫۶۷۸ بازی‌باز اعلام کرده است. در نتیجه دو برابر ارقام یاد شده به عبارتی می‌شود چیزی در حدود ۲۴۷٫۰۰۰-۲۴۹٫۰۰۰ بازی‌باز. وی در این خصوص توضیح داد:

حقیقت سرگرم‌کننده: آمار بازی‌بازان هم‌زمان Borderlands 3 در زمان عرضه، مقدار ۲ برابر بیشتر از بازی‌بازان هم‌زمان Borderlands 2 در تمام این سال‌ها است. دوستان شما عالی هستید.

لازم به ذکر است که وی در خلال صحبت‌های خود اظهار داشت:

این بهترین آمار شرکت گیرباکس در طول تاریخ است. من قولی نمی‌دهم ولی ممکن است ما کد آزمایشی Shift Code Test را با سیستم Golden Key در روز آینده امتحان کنیم. اگر این موضوع رنگ واقعیت به خود گرفت، احتمالا آن یک کلید محدود (Time-Limited Key) خواهد بود.

بازی Borderlands 3 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین این بازی قرار است تا آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز باشد. سعید آقابابایی در ویدئوی اختصاصی گیمفان ۳ توضیحاتی را در رابطه با این بازی ارئه کرده است که آن را می‌توانید از نشانی قرار گرفته تماشا کنید. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با بازی Borderlands 3 را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *