- دسته‌بندی نشده

کارگردان Monster Hunter World از آینده این مجموعه در کنسول‌های نسل بعد می‌گوید

کارگردان Monster Hunter World از آینده این مجموعه در کنسول‌های نسل بعد می‌گوید

با انتشار بازی محبوب و پرطرفدار Monster Hunter World در سال گذشته، سیل عظیمی از هواداران و طرفداران این سبک به سوی بازی مذکور آمدند، به‌طوری که بازی Monster Hunter World به عنوان پرفروش‌ترین بازی شرکت سازنده‌ی خود شناخته شد. حال اخیرا کارگردان این بازی از آینده‌ی این سری محبوب در کنسول‌های نسل بعد می‌گوید.

بازی منحصر به فرد و خاص Monster Hunter World تا هفته‌ی آینده با یکی از بزرگ‌ترین بسته‌های الحاقی خود رو به رو خواهد شد که محتویات و آیتم‌های مختلفی را برای بازی‌بازان و کاربران مهیا می‌سازد. بازی Monster Hunter World از سبک ویژه و فضای منحصر به فردی برخوردار است و همین عوامل باعث شده که بسیاری از افراد، مجذوب این سری بازی استثنایی شوند. با توجه به این که در افق‌های نه چندان دور می‌توان کنسول‌های نسل بعدی را دید، به تازگی کارگردان سری بازی Monster Hunter World، آقای کانام فیوجیکا (Kaname Fujioka)، از آینده‌ی این مجموعه می‌گوید.

شاید برای بسیاری از شما بازی‌بازان سوال شده باشد که با آمدن نسل جدیدی از کنسول‌های بازی، چه آینده‌ای را می‌توان برای سری بازی منحصر به فرد و جذاب Monster Hunter متصور شد. در همین راستا، به تازگی طی مصاحبه‌ای که با آقای فیوجیکا انجام شده، تفکرات او در مورد این موضوع برای بازی‌بازان و کاربران روشن شده است. او در این‌باره اعلام کرده است:

نسل بعدی کنسول‌های بازی چیزی ساده‌تر از این که گرافیک بازی‌های ویدئویی افزایش پیدا خواهد کرد برای ما نیست. من فکر می‌کنم که هر وقت که یک نسل جدیدی از کنسول‌ها وارد بازار می‌شوند، مفهومی در سخت افزارهای آنان وجود دارد که انگار ماموریتی برای نشان دادن بهترین تواناییشان شناخته می‌شود.

او همنین ادامه داد که به دلیل نداشتن اطلاعات از نسل بعد، قادر به صحبت در مورد نحوه‌ی ساخت یا عملکرد این مجموعه در آینده نخواهد بود. فیوجیکا بر این باور است که با آمدن نسل جدیدی از کنسول‌های بازی، اوضاع به گونه‌ای خواهد شد که تمامی کاربران و بازی‌بازان قادر می‌شوند که در هر لحظه که تمایل به تجربه‌ی یک بازی ویدئویی را دارند به انجام آن بپردازند. با این حال اگرچه شرکت کپکام (Capcom) از آینده‌ی سری بازی Monster Hunter در کنسول‌های نسل بعدی مطلع نیست اما به نظر می‌رسد که مثل همیشه بسیاری از بازی‌بازان و هواداران انتظار آن را می‌کشند.

لازم به ذکر است که بسته‌ی الحاقی Iceborne در تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری (۶ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۴۰ دلار به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بسته‌ی الحاقی Iceborne در ماه ژانویه ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران و دارنگان پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز می‌توانند مانند دیگر پلتفرم‌های این بازی به Iceborne دست پیدا کنند. بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در آخر نیز اگر هنوز موفق به تجربه‌ی بازی Monster Hunter World نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای هامون معتقدی با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *