- دسته‌بندی نشده

پرفروش‌ترین بازی‌های آمازون در ماه آگست | پیروزی مقتدرانه‌ی نینتندو

پرفروش‌ترین بازی‌های آمازون در ماه آگست | پیروزی مقتدرانه‌ی نینتندو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بازی Super Smash Bros Ultimate، پرفروش‌ترین بازی در آمازون در ماه آگست سال ۲۰۱۹ میلادی شده است. در ادامه مروری خواهیم داشت بر ۱۰ بازی پرفروش آمازون در ماه آگست.

به تازگی لیستی از پرفروش‌ترین اجناس فروخته شده در فروشگاه آنلاین آمازون تهیه شده است که همان‌طور که انتظار دارید، ما به سراغ بخش بازی‌های ویدئویی رفته‌ایم. در حیطه‌ی بازی‌های ویدئویی و این صنعت پرطرفدار، در اصل تنها ۱۰ مورد واقعا به بازی‌های ویدئویی نسبت دارد و ۱۰ مورد دیگر مربوط به وسایل متفرقه‌ی کنسول، کنترلرهای مختلف و البته کدهای خرید بازی هستند. جالب است که بدانید پرفروش‌‎ترین جنس در این لیست مربوط به محافظ صفحه‌ی کنسول نینتندو سوییچ است. این مورد، تنها یکی از ۳ رتبه‌ی لیست ۲۰تایی ما برای پرفروش‌‎ترین‌های ماه آگست است.

از بخش وسایل جانبی که بگذریم، در حیطه‌ی پرفروش‌ترین بازی‌های ماه آگست نیز نینتندو ۶ رتبه از ۱۰ جایگاه را به خود اختصاص داده است. در قسمت زیر می‌توانید این لیست را مشاهده کنید.

نام بازی رتبه
Super Smash Bros Ultimate ۱
Minecraft ۲
Madden NFL 20 (مخصوص کنسول پلی‌استیشن ۴) ۳
Mario Kart 8 Deluxe ۴
Zelda: Breath of the Wild ۵
Super Mario Maker 2 ۶
Marvel’s Spider-Man ۷
Fire Emblem: Three Houses ۸
Zelda: Link’s Awakening ۹
Madden NFL 20 (مخصوص کنسول اکس‌باکس وان) ۱۰

قابل ذکر است که ماه آگست همانند هر ساله، یک ماه بی سر و صدا و ساکت در بخش عرضه‌ی بازی‌های جدید است. ماه آینده، بازی‌های زیادی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود و احتمال می‌دهیم که نینتندو بتواند این رکورد و جایگاه خود را برای ماه آینده نیز حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *