- دسته‌بندی نشده

ویدئوی جدید The Surge 2 برروی شخصی‌سازی شخصیت‌ اصلی تمرکز دارد

ویدئوی جدید The Surge 2 برروی شخصی‌سازی شخصیت‌ اصلی تمرکز دارد

استودیوی دک۱۳ (Deck13)، سازنده‌ی بازی The Surge 2، امروز ویدئوی جدیدی از این بازی را منتشر کرده است که بیش از هر چیز روند شخصی‌سازی شخصیت اصلی بازی را به نمایش می‌گذارد.

همانند نسخه‌ی نخست، بازی The Surge 2 نیز همان روش خاص و جالب را برای کسب زره‌ها و سلاح‌های مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که شما با دشمنان خود روبه‌رو می‌شوید، می‌توانید با هدف قرار دادن قسمت خاصی از بدن آن‌ها، آیتم مربوط به آن قسمت را جدا کنید. با انجام این کار، شما شانس این را خواهید داشت که نقشه‌ی ساخت آن آیتم خاص را کشف کنید تا بتوانید آن آیتم را با استفاده از مواد اولیه‌ی مناسب بسازید. به عبارتی شما در طول این بازی و به مرور زمان به همان چیزی تبدیل می‌شوید که پیش از آن شکست داده‌اید.

طبیعی است که هر یک از سلاح‌ها و آیتم‌های موجود در بازی برای سبک‌های مختلف مناسب خواهند بود. شما می‌توانید سرعت را فدای قدرت دفاعی بالا کنید یا با تمرکز برروی سلاح و زره سبک دشمنان را با چالاکی بالای خود غافل‌گیر کنید. علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی بیشتر آیتم‌ها به لطف سیستم Implant وجود خواهد داشت. فارغ از همه‌ی این موارد، قطع کردن سر یک نفر برای به دست آوردن نقشه‌ی ساخت یک کلاه‌خود زیبا همیشه جالب و مفرح خواهد بود.

بازی The Surge 2 در تاریخ سه‌شنبه ۲ مهر ماه سال جاری (۲۴ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. تیم سازنده مدتی پیش نیز ویدئوی دیگری منتشر کرده بود که برروی مبارزات بازی تمرکز داشت. شما می‌توانید جدیدترین ویدئوی منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *