- دسته‌بندی نشده

نمایش بازی Death Stranding در طی رویداد TGS 2019 شامل ۸۰ دقیقه محتوا می‌شود

نمایش بازی Death Stranding در طی رویداد TGS 2019 شامل ۸۰ دقیقه محتوا می‌شود

در رویداد Gamescom امسال، آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) چندین تریلر جدید را از بازی Death Stranding منتشر کرد. اما این موضوع بیشتر حکم یک تیزر را داشت؛ چراکه تریلر اصلی گیم‌پلی این عنوان در طی TGS 2019 به نمایش گذاشته خواهد شد. حال به تازگی جزئیات جدیدی را در مورد محتویات این نمایش به دست آورده‌ایم.

شرکت سونی به تازگی برنامه‌ی پنل‌های TGS 2019 را برروی وب‌سایت ژاپنی خود قرار داده است. در این برنامه شاهد سه پنل و نمایش برای بازی Death Stranding هستیم. طبق اطلاعات ارائه شده، در روز‌های پنجشنبه ۲۱ شهریور (۱۲ سپتامبر) و شنبه ۲۳ شهریور (۱۴ سپتامبر) شاهد برنامه‌ی زنده و نمایش گیم‌پلی ساخته‌ی جدید کوجیما خواهیم بود. این در حالی است که در پنل روز یکشنبه ۲۴ شهریور (۱۵ سپتامبر)، تیم صداگذاری نسخه‌ی ژاپنی با طرفداران دیدار خواهند کرد.

استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) نیز در توئیتر خود تائید کرده است که اولین نمایش بازی شامل ۵۰ دقیقه محتوا و دومین نمایش نیز تقریباً ۳۰ دقیقه محتوا خواهد داشت. در نظر داشته باشید که «محتوا» الزاماً به معنی ویدئوی گیم‌پلی نیست، اما با این حال بدون شک شاهد نمایشی طولانی از این بازی انحصاری خواهیم بود.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *