- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی GreedFall از قفل Denuvo استفاده نمی‌کند

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی GreedFall از قفل Denuvo استفاده نمی‌کند

شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و استودیوی اسپایدرز (Spiders)، به ترتیب ناشر و سازنده‌ی بازی GreedFall، اخیرا اطلاعات جدیدی را از این عنوان ارائه داده‌اند.

بر اساس اطلاعات جدید، بازی GreedFall در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی از قفل Denuvo استفاده نخواهد کرد. مطمئنا این خبر خوشحال‌کننده‌ای برای بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی است. هر چند در بازی‌های پیشین این شرکت ناشر نیز از این قفل استفاده نشده بود. علاوه بر این، تیم سازنده تایید کرد که آن‌ها در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی ندارند. همچنین در عین حال، برنامه‌ای برای پیاده‌سازی پشتیبانی از ماد در این بازی وجود ندارد.

بازی GreedFall عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است. در بازی GreedFall قرار است با ورود به سرزمین‌های جادویی، در مناطق ناشناخته‌ی جدیدی که از موجودات خارق‌العاده و رمز و رازهای گمشده‌ی غنی پر شده‌اند، به اکتشاف بپردازید. همچنین بازی‌بازان می‌توانند سرنوشت دنیای بازی را با خیانت و یا دوستی با فرقه‌های مختلف تعیین کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید با انتخاب یکی از چهار شخصیت مختلف در ابتدای بازی و اعمال دیپلماسی، فریب و زور بر ماموریت‌ها، برروی جریان بازی تاثیر گذاشته و داستان خود را شکل دهید.

بازی GreedFall در روز سه‌شنبه ۱۹ شهریور ماه سال جاری (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می‌توانید پیش‌نمایش آن را با عنوان «معجزه در جزیره | پیش‌نمایش بازی GreedFall» به قلم محمد آریامقدم مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *