- دسته‌بندی نشده

نسخه‌ی دموی بازی Contra: Rogue Corps برای کنسول‌ها عرضه شد

نسخه‌ی دموی بازی Contra: Rogue Corps برای کنسول‌ها عرضه شد

شرکت کونامی (Konami) حدود ۱۰ روز مانده به انتشار بازی Contra: Rogue Corps، یک نسخه‌ی دمو از این بازی را در اختیار کاربران کنسول‌ها قرار داده است تا بازی‌بازان بتوانند پیش از خرید نسخه‌ی نهایی، این عنوان را از نزدیک تجربه کنند.

مراسم E3 امسال پر بود از اخبار کوچک و بزرگی که پیش از آغاز مراسم لو رفته بودند. با این حال، این مراسم همچنان میزبان عناوینی بود که همه را غافل‌گیر کردند. یکی از این بازی‌ها، نسخه‌ی جدید سری Contra یعنی Contra: Rogue Corps بود. خبر ساخت نسخه‌ای جدید از این سری کلاسیک به دلیل شباهت کم آن به نسخه‌ی اصلی سری، با بازخوردهای مختلفی از سوی هواداران روبه‌رو شده است. اگر شما نیز از آن دسته از کسانی هستید که هنوز به یک تصمیم نهایی درباره‌ای این بازی نرسیده‌اید، خبر خوبی برای شما داریم. تیم سازنده با انتشار یک نسخه‌ی دمو از بازی Contra: Rogue Corps، این امکان را برای هواداران فراهم کرده است تا بتوانند این عنوان را پیش از انتشار نسخه‌ی نهایی از نزدیک تجربه کنند.

نسخه‌ی دموی بازی هم‌اکنون برروی تمامی کنسول‌ها در دسترس قرار گرفته است. این نسخه از بازی، علاوه بر بخش تک‌نفره و داستانی، امکان تجربه‌ی حالت کوآپ و بخش چندنفره و آنلاین بازی با نام Carnage League را برای شما فراهم کرده است. به عبارتی با دانلود این نسخه از بازی می‌توانید مهم‌ترین بخش‌های بازی Contra: Rogue Corps را شخصا تجربه کنید.

بازی Contra: Rogue Corps در تاریخ ۲ مهر ماه سال جاری (۲۴ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد. اگرچه این بازی هم‌زمان با کنسول‌ها برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود ولی تا به این لحظه خبری از نسخه‌ی دمو برروی این پلتفرم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *