- دسته‌بندی نشده

مراحل ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رو به اتمام است

مراحل ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رو به اتمام است

کمتر از سه ماه دیگر به انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باقی مانده و حال به تازگی سازندگان از این موضوع خبر داده‌اند که مراحل ساخت نسخه‌ی جدید سری بازی‌های جنگ ستارگان رو به پایان است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اوایل سال جاری، شرکت الکترونیک آرتس از نسخه‌ی جدید سری Star Wars با نام Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کرد. نکته‌ی جالب در ارتباط با این بازی، این است که این بار مسئولیت ساخت بازی به دست استودیوی دیگری یعنی استودیوی ریسپاون انترتینمنت سپرده شد که سابقه‌ی ساخت سری Titanfall و عنوان بتل رویال Apex Legends را در کارنامه‌ی خود دارد. همین موضوع سبب شده تا انتظارات بالای از نسخه‌ی جدید این سری داشته باشیم.

در هر صورت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در ماه نوامبر عرضه می‌شود و حال جان ابنجر (John Ebenger)، کارگردان سینمایی بازی، از این موضوع خبر می‌دهد که ساخت آن رو به اتمام است و به زودی تکمیل خواهد شد. اگرچه هنوز نه شرکت الکترونیک آرتس و نه استودیوی ریسپاون اعلام نکرده‌اند که این بازی گلد شده و مراحل ساخت آن به پایان رسیده است اما به نظر می‌رسد به زودی و در آینده‌ای نزدیک شاهد این موضوع باشیم.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *