- دسته‌بندی نشده

فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران

فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران

همان طور که می‌دانید، هر ماه قسمت جدیدی از آیتم‌ ویدئویی گیمفان در وب‌سایت گیمفا منتشر می‌شود که بخشی از این آیتم به ویدئوهای گیمینگ جذاب شما عزیزان اختصاص دارد. از آن‌جایی که در تدارک شماره چهارم مجله‌ی ویدئویی گیمفان هستیم؛ به منظور مشارکت هر چه بیشتر شما، خواهشمندیم تا ویدئوهای گیمینگ خود را برای ما ارسال کنید.

اوایل مرداد اولین قسمت از مجله‌ی ویدئویی گیمفان منتشر شد که خوشبختانه مورد استقبال گرم شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا قرار گرفت. با توجه به استقبال گرم شما، قسمت دوم و سوم نیز در ماه اخیر در وب‌سایت گیمفا در دسترس قرار گرفت. از همین روی حال در حال‌ آماده سازی قسمت چهارم هستیم و از همه‌ی عزیزانی که علاقه دارند ویدئوهای جذاب گیمینگ خود را در مجله‌ی ویدئویی گیمفان مشاهده و در بازدید عموم قرار دهند، تقاضا می‌کنیم آن‌ها را برای ما ارسال کنند. این ویدئوها شامل هر اتفاق جالب و قابل‌توجهی‌ست که در بازی شما رخ می‌دهد؛ از باگ‌ها و اتفاقات خنده‌دار گرفته تا انجام حرکات حرفه‌ای و منحصر به فرد.

به‌صورت کلی ویدیوی ارسالی شما باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

  • کیفیت ویدیوی ارسالی باید ۷۲۰P به بالا باشد. (ایده‌آل و حداکثر: ۱۰۸۰P)
  • هیچگونه نوشته جانبی برروی ویدیو وجود نداشته باشد. گیمرتگ یا نام دلخواه شما در پایین تصویر توسط گیمفا درج می‌شود.
  • ارسال نام مستعار یا ID گیمینگ‌تان به‌همراه اسم بازی.

شما می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر ویدیوهای خود ارسال کنید.

  • آیدی تلگرام @Saeid_HJ

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان، قدردانی می‌کنیم و صمیمانه منتظر دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم که می‌توانید آن‌ها را از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال کنید. همچنین در پایان اگر هنوز موفق به تماشای مجله‌ی ویدئویی گیمفان نشده‌اید، از شما دعوت می‌کنم تا سه قسمت اول را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *