- دسته‌بندی نشده

شایعه: بازی Elden Ring در رویداد Gamescom 2019 به صورت خصوصی نمایش داده شد

شایعه: بازی Elden Ring در رویداد Gamescom 2019 به صورت خصوصی نمایش داده شد

در گذشته شایعاتی مبنی بر حضور بازی Elden Ring در نماشگاه Gamescom 2019 منتشر شد که حاوی اطلاعاتی از نمایش دموی آن به صورت خصوصی بود و شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) سریعا به این شایعات پایان داد. طرفداران نیز آن را پذیرفتند و این موضوع طولی نکشید که به فراموشی سپرده شد. اکنون گزارشاتی به تازگی منتشر شده که مجددا موضوع یاد شده را احیا کرده است و به نظر می‌رسد تمام شایعات گذشته حقیقت داشته باشد.

نشریه‌ی آلمانی IKYG به تازگی به لیست بازی‌های شرکت باندای نامکو در مراسم Gamescom 2019 پرداخته و نام‌های عناوین به نمایش در آمده را ذکر کرده است که شامل Dagon Ball Z: Kakarot و One Piece: Pirate Warriors می‌شود. در انتهای این گزارش به نمایش عنوانی در قالب «نگاهی اجمالی به پروژهای در آینده‌ای نزدیک» نیز اشاره شده و نام‌های Tales of Arise، Tekken 7 Season Pass 3 و Elden Ring در آن ذکر شده است. متن آن بدین شرح است:

لازم به ذکر است که با عناوینی مانند Dragon Ball Z: Kakarot و One Piece: Pirate Warriors این نمایش به پایان نرسید و ما نگاهی اجمالی را به بازی‌هایی که بایستی در آینده‌ی نزدیک منتظر آن‌ها باشیم، انداختیم. عناوینی مانند: Tales of Arise، Tekken 7 Season Pass 3 و Elden Ring.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، هیچ اشاره‌ای به وجود دموی بازی Elden Ring در این مراسم نشده است ولی به طور حتم، این بازی در رویداد Gamescom نمایش داده شد. همچنین مشخص نیست که آیا این نمایش شامل تریلر رونمایی از آن به همراه صحنه‌های جدیدی بوده و یا یک نمایش کاملا جدید. هیچ توسعه‌دهنده و یا ناشری، در رابطه با این موضوع و رونمایی از بازی Elden Ring اطلاعاتی فاش نکرده و تنها گزارشاتی مبنی بر فاش شدن تاریخ انتشار آن به تازگی ارائه شده است که از عرضه‌ی آن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی و برروی کنسول‌های نسل آینده خبر می‌دهد.

بازی Elden Ring توسط هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، خالق مجموعه‌ی Dark Souls، کارگردانی می‌شود و نویسنده‌ی مشهور، جرج مارتین (George R.R Martin) وی را در این پروژه همراهی می‌کند. این بازی قرار است در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر با این بازی، مقاله‌ی آن تحت عنوان «نغمه‌ی حلقه‌ی خونین | نکاتی که باید از بازی Elden Ring بدانید» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *