- دسته‌بندی نشده

شایعه: سونی رویداد جدیدی را اواخر این ماه برگزار خواهد کرد | احتمالا قسمت جدید State of Play

شایعه: سونی رویداد جدیدی را اواخر این ماه برگزار خواهد کرد | احتمالا قسمت جدید State of Play

نام شرکت سونی (Sony) به تازگی به شدت بر سر زبان‌ها افتاده است و خبرها، گزارشات و شایعات بسیاری بدون وقفه از آن‌ها منتشر می‌شود. همان‌طور که مطلع هستید، رویداد جدیدی مرتبط با بازی The Last of Us Part 2 به زودی برگزار خواهد شد و قرار است اطلاعات و نمایش‌های جدیدی از آن منتشر شود. اما ماجرا به همین نقطه ختم نمی‌شود و گزارش جدیدی منتشر شده است که به برگزاری رویداد جدیدی توسط شرکت سونی، در اواخر ماه سپتامبر اشاره می‌کند.

یک منبع داخلی و مشهور به نام ZhugeEx، گزارشی را فاش کرده و اظهار داشت که مراسم The Last of Us Part 2 تنها رویداد ماه سپتامبر نخواهد بود و شرکت سونی برگ برنده‌ی دیگری را نیز در آستین دارند. در حال حاضر برگزاری قسمت جدید State of Play بهترین فرض ممکنه است و احتمالا در آن بیشتر به بازی The Last of Us Part 2 پرداخته خواهد شد.

البته فراموش نکنید که در ماه جاری مراسم Tokyo Game Show 2019 از تاریخ پنج‌شنبه، ۲۱ شهریورماه (۱۲ سپتامبر) آغاز می‌شود و تا تاریخ یک‌شنبه، ۲۴ شهریورماه (۱۵ سپتامبر) ادامه خواهد داشت که شرکت سونی نیز نمایش‌های بسیاری را برای آن تدارک دیده است. در نتیجه، آن‌ها در این ماه بسیار مشغول هستند و این شایعه ممکن است هرگز حقیقت نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *